Sprzęty
łazienka
Opracowanie: Aquaform
Zainspirowane przez: Aquaform

Poszukujesz oryginalnych dodatków do własnego mieszkania?

Na pewno ucieszy Cię kolekcja mebli, jak i również dodatków firmy z Włoch Vondom, która mierzy do odbiorców chcących zaczerpnąć w swoim mieszkaniu szczyptę elegancji. Te meble nie są możliwe do kupienia w Polsce w autoryzowanych sklepach, można je natomiast zamówić przez rozmaite ekskluzywne sklepy pośredniczące.
place zabaw
Opracowanie: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które place zabaw brać pod uwagę

Wybór dobrych miejsc na place zabaw bywa zazwyczaj kwestią prostą. W olbrzymiej liczby możliwości prosto się pogubić. Dobrze, aby lokalizacja placu była bezpieczna , to jest, aby ten nie sąsiadował z ruchliwą drogą czy autostradą. Najpewniej, aby był on odgrodzony i znajdował się na przykład w parku czy w jakimś zupełnie odmiennym miejscu z dala od
różnorakich wzmiankowanych zagrożeń.
plac zabaw
Opracowanie: jason wilson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe place zabaw

Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich wyborów co do miejsca, gdzie będą bawić się dzieci to stresujące zajęcie. Genialnym pomysłem będzie więc zaznajomienie się opiniami koleżanek i przyjaciółek na temat rozlicznych placów zabaw. sprawy tej zdecydowanie nie warto lekceważyć, o ile komuś zależy na tym, aby pociecha dobrze spędziła czas. trzeba pamiętać jak różnorodne okazują się place zabaw. W sieci nie brakuje użytkowników, jacy zdecydowanie z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami z danymi rodzajami takich placów zabaw tematycznych, jak i zwyczajnych.
Ozdoby zrobione ręcznie
Opracowanie: Roberto Verzo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Decoupage jako metoda ozdabianie rzeczy

Zdobienie przedmiotów sposobem decoupage z wyjątkiem tego, że sprawia sporo przyjemności, pozwala na ozdobienie pokoju w niepospolity sposób.
kuchnia
Opracowanie: Martin Pettitt
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podstawowe zasady, jakich należy trzymać w czasie prac przy projektowaniu kuchni w swoim mieszkaniu

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w większości domów i od jej odpowiedniego zaplanowania zależeć będzie funkcjonalność i wygodne użytkowanie. Tak naprawdę przy każdej kuchni, czy będzie ona mała, czy duża, należy chwilę pomyśleć nad tym, jak wszystkie meble i sprzęty ustawić. Tak naprawdę to często właśnie duże kuchnie sprawiają więcej problemów w czasie projektowania, niż niewielkie. Bierze się to z tego, że o ile w małym pomieszczeniu wszystko będzie blisko siebie, to w dużym sprzęty można porozrzucać. I czasami się okazuje, że ktoś ustawił lodówkę, kuchenkę i zlewozmywak w taki sposób, że korzystanie z nich jest zwyczajnie mało wygodne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.