Narożnik który pochodzi z serii LONDON – czyli, pełen stylu mebelek do pełnego stylu wnętrza

Meble które pochodzą z wnętrza serii LONDON producenta Mario Factory Design, są to mebelki wyszczególniające się wysoką klasą zarówno pod względem stylu, jak i pod względem kolorystycznym, gdyż posiada pod tym konkretnym względem wachlarz bardzo różnych kolorów, którymi istnieje możliwość otulić całe meble, lub ich poszczególne elemenciki.

lampki

Autor: Sebastian Włoszek
Źródło: http://www.flickr.com
Owa seria mebelków bywa niewiarygodnie bogata, można w jej stylu odnaleźć takiego typu elemenciki jak chociażby sprzęty na przedpokój (typu komoda), do sypialni, czy też biura. Nasze osoby dzisiaj jednak będzie interesował jedynie jeden element wspomnianej serii, jakim bywają narożniki…

narożnik london

Autor: Infiniti
Źródło: DADO DESIGN
Podobnie jak to większość elementów serii LONDON, tak również jej narożniki wyróżniają się stylem oraz elegancją, pasując do obojętnie jakiej kolorystyki pokoju, gdyż występuje on w tak szerokiej gamie pod względem kolorów, iż na zaczynający rzut oczka istnieje możliwość się zdziwić – wszystko bywa uzależnione jednakże od strony a której zakupujemy lub sklepu, który w rzeczywistości może, jednak nie musi posiadać całego próbnika. Dlatego jeżeli jest zależne naszym osobom na jakimś konkretnym kolorku, porządnie się rozejrzeć, kiedy już wybierzemy model naszego własnego narożnika. Narożnik london, jak warto wiedzieć, zazwyczaj bywa do montażu samodzielnego – w uzależnieniu od tej rzeczy, czego oczekujemy po naszym narożniku, ma możliwość posiadać on wiele opcji.

Najbardziej charakterystycznymi cechami tego konkretnego mebelka bywają bez wątpienia: funkcja do spania, oraz podłokietnik położony z pojedynczej strony, pojemnik na pościel, sprężyna falista, czy stelaż drewniany plus płyta wiórowa, a także co oczywiste to, że jest to narożnik wolnostojący. Jeżeli zależy tobie dodatkowo na dodanie automatu do wnętrza narożnika, zapytaj o to wewnątrz sklepiku a Ci pomogą!