Złamania kończyn górnych lub też dolnych do sporadycznych nie należą

Jasne że, nie każdorazowo po takich wypadkach niezbędna jest długa i uciążliwa rehabilitacja. Jedynie te najbardziej ciężkie złamania, często z przemieszczeniem kości wymagają długiej i wyczerpującej rehabilitacji.

podwieszka dwustawowa

To ciężki okres, wypełniony niesłychanie męczącymi ćwiczeniami, nierzadko okupiony silnym bólem i łzami, lecz to przykre, ale – niezbędny. Powrót do pełnej sprawności ruchowej bywa przecież w takim przypadku najważniejszy. Człowiek dotychczas niezależny, staje się nagle skazany na wSPArcie innych i to w gruncie rzeczy w każdej czynności. Jak pomóc takiej osobie przetrwać ten bardzo trudny okres? Bardzo przydatnym gadżetem w rehabilitacji bywa podwieszka dwustawowa. Zaopatrzona w dodatkowe zaczepy, niezaciskająca się podwieszka dwustawowa bardzo dobrze nadaje się do podwieszania tak samo kończyn górnych jak również dolnych. To jednakże nie wszystkie jej zalety. Należałoby zaznaczyć, iż taka podwieszka dwustawowa okazuje się niesłychanie często używana do ćwiczeń w kabinie ugul. Zastosowanie odnalazła także w fizykoterapii. Udowodnione jest też to, iż efekty, jakie daje w rehabilitacji są rzeczywiście doskonałe i w sytuacji, gdy ktoś z naszych bliskich jest zmuszony jej się poddać, powinno się ją kupić. Rezultaty z pewnością okażą się niebywale dobre.

Tymczasowa niezdolność ruchowa bywa ciężkim przeżyciem dla każdego, w pełni sprawnego ruchowo dotychczas człowieka. Warto zrobić zatem wszystko, by dopomóc bliskiej osobie odzyskać pełną sprawność jak najprędzej.