Niejedna kobieta przywiązuje znaczną uwagę do przeróżnych przydatnych w domu akcesoriów – do bielizny pościelowej, ręczników czy obrusów

Kiedy urządzamy mieszkanie, to zazwyczaj na początku myślimy o meblach. Mamy ochotę, żeby ładnie prezentowały się one z kolorem ścian. Naszym planem jest, aby pokoje były przytulne oraz szykowne – tak, byśmy przyjemnie czuli się w swych czterech ścianach.
Z reguły sądzimy, że o designie świadczą meble.

kominek elektryczny

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jest to po części prawda, ale nie cała. Każdy dekorator wnętrz zaświadczy, że równie istotne są różne dodatki, gdyż to one tworzą klimat. Dzięki kilku poduszkom i zasłonom jesteśmy w stanie wprowadzić do pokoju dziennego swój indywidualny rys. Jednak co powinniśmy zrobić z łazienką, aby była jednocześnie użyteczna oraz ładna? Najczęściej nie jesteśmy w stanie postawić tam przecież obrazków czy poduszek. Jednak nie znaczy to, że łazienka – polecam https://plytki-lazienki.pl/ – musi być miejscem bez wyrazu. Mamy możliwość przykładowo postawić świeczki i ułożyć na szafce ręczniki w swym ulubionym kolorze. Będzie to rewelacyjny element, który doda wnętrzu wyrazu. Tym bardziej, jeśli łazienka będzie zaprojektowana w delikatnych kolorach. Dzięki takiemu trikowi spowodujemy, że łazienka przestanie być tak sterylna. Świece dodadzą jej romantycznego rysu, a fikuśnie poskładane ręczniki zachęcać będą domowników do długich kąpieli. Jeśli zechcemy je zawinąć w rulony, to może wyjść nam ładna piramida.

Wtedy będziemy w stanie nabyć ręczniki w jednym kolorze, ale w innych odcieniach. Stworzymy wtedy niezwykły efekt i będzie to ładny element w designie domowej łazienki.