Był u każdej babci – w jakim miejscu kupić nowoczesny kredens

U naszych babć w kuchni, stał taki mebel, który zawsze interesował każde wnuczę. Najczęściej to właśnie tam były schowane różne łakocie. Jednak jedynie babcia mogła je wyciągać i je wnukom rozdawać. Chodzi oczywiście o kredens. Jeśli wspomniany kredens stał w kuchni to było w nim naprawdę bardzo dużo rzeczy. Tak samo zresztą, gdy kredens był postawiony w babcinej sypialni, czy w pokoju gościnnym. Wszystko zależało od pomieszczenia, w którym postawiono kredens i od tego, na co został przeznaczony.

kredens w jadalni

Źródło: pixabay.com

Wiadomo, że w naszych czasach również są kredensy. Jednak wyglądają one już trochę inaczej. Nie są również dla nas dorosłych wnuków już takie niesamowite. Część osób kupuje do kuchni jakiś kredens, a inne zamawiają kredens na wymiar do jakiegoś pokoju w swoim domu. Dobrze jednak popatrzeć, co było dawniej trendy, bo pewne elementy możemy wykorzystać dziś nadając swojemu mieszkaniu ciekawy charakter.

Cudowny mebel (https://www.meblemagnat.pl/stelaze-drewniane-do-lozek) modny dawniej i dziśDawniej niesamowicie popularne były kredensy, a obecnie powraca powoli moda na owy element jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza. Należy jedynie spytać w sklepie meblowym o kredens i na sto procent będzie nam pokazanych kilka modeli. Oczywiście sporo będzie zależało od tego, czy potrzebujemy typowego kredensu kuchennego, czy może marzy nam się kredens do innego pokoju w domu. Bo wszystko przy dobieraniu kredensu jest ważne. Kredens do kuchni stał się najsensowniejszym rozwiązaniem, bo można było w owym meblu schować bardzo dużo rzeczy, ale również przy okazji wyeksponować, to, co chciało się, by było widoczne.

kredens

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc gdy myślimy, że kredensy były modne dawniej, a teraz to już nie ma sensu o nich myśleć, to bank jesteśmy w błędzie. Naprawdę obecnie powinniśmy porozglądać się za kredensami. A jeśli wśród tego, co oferują sklepy z meblami, nie ma pasującego nam kredensu, to zawsze możemy wyszukać stolarnię i tam zamówić do swego mieszkania wymarzony kredens. Wiadomo, że koszt owego zamówienia będzie wyższy, niż gdybyśmy wybrali coś ze sklepu, ale jakość również będzie lepsza i wszystko będzie wyglądało tak jak my to sobie wyobraziliśmy.