Autor: k.s.

Wybieramy najlepszy kominek do mieszkania

Kominek w pierwszej kolejności wytworzy wewnątrz naszego domu nadzwyczajną aurę, ale ponadto da możliwość za pomocą specjalistycznych konstrukcji odpowiednio go dogrzać. Nim jednakże zadecydujemy o umieszczeniu kominka powinniśmy poddać analizie dużą liczbę zagadnień związanych z materiałami niezbędnymi do jego budowy, miejscem położenia kominka i przestrzenią, jaką życzylibyśmy sobie, aby ogrzał.
Continue reading

W jaki sposób zaaranżować niewielki pokoik?

Chcąc umeblować mały pokój należy dobrze przemyśleć jak sprawić, żeby niewielka przestrzeń pomieściła wszystkie niezbędne nam przedmioty i meble, a w tym wszystkim zachować nieco wolnego miejsca. Wiadomo, że chcielibyśmy mieć w pokoju zarówno wygodne łóżko, na którym moglibyśmy się dobrze wyspać i czulibyśmy się komfortowo podczas snu. Czasem może się zdarzyć sytuacja, w której zmuszeni jesteśmy kogoś przenocować i nie powinniśmy po prostu kupować małego łóżka. Jeśli mamy zamiar zachować równowagę pomiędzy wolną przestrzenią a zagospodarowaniem pokoju należy dobrze przemyśleć cały plan meblowania naszego pokoju.
Continue reading

Urządź się sam

Gdy kupujemy lub wznosimy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od osobistej inwencji zależy, jaki nadamy mu kształt. Na naszej głowie będzie dobór tapet, podłóg, mebli, koloru ścian. Decydujemy, jaki charakter ma posiadać nasze mieszkanie. A co z obrazami? Zamontować kominek w jadalni? Tyle dylematów, tak mnóstwo pytań. Wertować magazyny czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Continue reading

Dobre samopoczucie dzieci powinno być dla nas najważniejsze

Każdy pragnie, aby jego dziecko było jak najzdrowsze, mimo wszystko prawda jest taka, iż nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nadmierna wilgotność w pokoju, albo odwrotnie nadmierna suchość, mogą w wielkim stopniu wpływać na zdrowie naszego dziecka. Przez to właśnie powinniśmy zawsze zabiegać o to, aby powietrze w dziecięcym pokoju było idealnie takie jak być powinno. Wtenczas nasze dzieci nie tylko będą zdrowsze, ale równocześnie też będą się sporo lepiej wysypiały.
Continue reading