Autor: k.s.

W jaki sposób zaaranżować niewielki pokoik?

Wielu z nas zastanawia się, w jaki sposób umeblować małą przestrzeń, aby zachować chociaż odrobinę wolnego miejsca. Wiadomo, że chcielibyśmy mieć w pokoju zarówno wygodne łóżko, na którym moglibyśmy się dobrze wyspać i czulibyśmy się komfortowo podczas snu. Niekiedy zdarza się, że nie mieszkamy sami, lub też mamy często chcemy nocować kogoś u siebie i nie możemy pozwolić sobie na zakup małego łóżka. Chcąc zachować równowagę pomiędzy wolną przestrzenią a zagospodarowaniem pokoju należy dobrze przemyśleć cały plan meblowania naszego pokoju.
Continue reading

Wybieramy najlepszy kominek do mieszkania

Kominek w pierwszej kolejności stworzy wewnątrz naszego domu niesamowitą aurę, ale również da możliwość przy użyciu specjalnych konstrukcji należycie go dogrzać. Zanim jednakże zdecydujemy o umieszczeniu kominka musimy poddać analizie wiele kwestii połączonych z materiałami niezbędnymi do jego wykonania, miejscem położenia kominka i przestrzenią, jaką chcemy, by ogrzał.
Continue reading

Urządź się sam

Gdy kupujemy lub wznosimy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od osobistej inwencji zależy, jaki nadamy mu kształt. Na naszej głowie będzie dobór tapet, podłóg, mebli, koloru ścian. Decydujemy, jaki charakter ma posiadać nasze mieszkanie. A co z obrazami? Zamontować kominek w jadalni? Tyle dylematów, tak mnóstwo pytań. Wertować magazyny czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Continue reading

Dobre samopoczucie dzieci powinno być dla nas najważniejsze

Każdy pragnie, aby jego dziecko było jak najzdrowsze, mimo wszystko prawda jest taka, iż nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nadmierna wilgotność w pokoju, albo odwrotnie nadmierna suchość, mogą w wielkim stopniu wpływać na zdrowie naszego dziecka. Przez to właśnie powinniśmy zawsze zabiegać o to, aby powietrze w dziecięcym pokoju było idealnie takie jak być powinno. Wtenczas nasze dzieci nie tylko będą zdrowsze, ale równocześnie też będą się sporo lepiej wysypiały.
Continue reading