Autor: k.s.

W jaki sposób zaaranżować niewielki pokoik?

Chcąc umeblować mały pokój należy dobrze przemyśleć jak sprawić, żeby niewielka przestrzeń pomieściła wszystkie niezbędne nam przedmioty i meble, a w tym wszystkim zachować nieco wolnego miejsca. Z drugiej strony każdy z nas chciałby posiadać w pokoju miejsce do leżenia, które pozwalałoby zachować wygodę i komfort podczas snu. Niekiedy zdarza się, że nie mieszkamy sami, lub też mamy często chcemy nocować kogoś u siebie i nie powinniśmy po prostu kupować małego łóżka. Chcąc umeblować dość niewielki pokój, a tym samym mieć wszelkie konieczne meble takie biurko do pracy, wygodne łóżko i szafki, które wszystko pomieszczą, musimy dobrze wszystko zaplanować.
Continue reading

Urządź się sam

Gdy kupujemy lub wznosimy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od osobistej inwencji zależy, jaki nadamy mu kształt. Na naszej głowie będzie dobór tapet, podłóg, mebli, koloru ścian. Decydujemy, jaki charakter ma posiadać nasze mieszkanie. A co z obrazami? Zamontować kominek w jadalni? Tyle dylematów, tak mnóstwo pytań. Wertować magazyny czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Continue reading

Dobre samopoczucie dzieci powinno być dla nas najważniejsze

Każdy pragnie, aby jego dziecko było jak najzdrowsze, mimo wszystko prawda jest taka, iż nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nadmierna wilgotność w pokoju, albo odwrotnie nadmierna suchość, mogą w wielkim stopniu wpływać na zdrowie naszego dziecka. Przez to właśnie powinniśmy zawsze zabiegać o to, aby powietrze w dziecięcym pokoju było idealnie takie jak być powinno. Wtenczas nasze dzieci nie tylko będą zdrowsze, ale równocześnie też będą się sporo lepiej wysypiały.
Continue reading

Wybieramy najlepszy kominek do mieszkania

Kominek w pierwszej kolejności wytworzy wewnątrz naszego domu niesamowitą aurę, ale dodatkowo umożliwi za pomocą specjalistycznych konstrukcji odpowiednio go dogrzać. Zanim jednakże podejmiemy decyzje o zamieszczeniu kominka trzeba rozważyć dużą liczbę kwestii związanych z materiałami niezbędnymi do jego wykonania, miejscem położenia kominka oraz powierzchnią, jaką chcemy, aby ogrzał.
Continue reading