Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka – niezwykle ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce Twoja rodzina się powiększy? Ciąża to niewątpliwie czas pogodnego oczekiwania, ale również wytężonych przygotowań.

SPA

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Piłkarz

Autor: Phil Warren
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu powitanie nowego członka rodziny to gigantyczna rewolucja w życiu każdej pary.

O czym dobrze byłoby pamiętać, nim maleństwo pojawi się na świecie? Ubranka, butelki pieluszki, smoczki, preparaty do pielęgnacji – lista przedmiotów, w które trzeba się zaopatrzyć jest bardzo długa. Ale musi się na niej znaleźć jeszcze jedna ważna rzecz jeszcze jedna ważna rzecz, czyli poduszka do karmienia-. Jest to wielce przydatny ‭„przyrząd“, stworzony dla komfortu świeżo upieczonej mamy jak również samego maluszka. Pozwala on bowiem w znacznym stopniu odciążyć plecy karmiącej, a bobasowi uniknąć nieprzyjemnych kolek lub infekcji. W dodatku poduszka do karmienia – dzięki swej formie i barwie – może rozwijać wyobraźnię małego człowieka już w pierwszych miesiącach życia.
‭Dobrze byłoby zainwestować również w kojec dla dziecka-zobacz kojec dla dziecka. Dzięki niemu malec zyska bezpieczną przestrzeń do zabawy a także ćwiczenia się w swej samodzielności, a rodzic – trochę „wolności“, którą będzie mógł spożytkować chociażby na wykonanie kilku pilnych telefonów albo umycie naczyń po obiedzie. Kojec dla dziecka można łatwo złożyć oraz zabrać ze sobą na przykład na wczasy. Utrzymywanie go w czystości również nie nastręcza większych trudności.

Bez wątpienia każda młoda mama powinna zakupić poduszkę do karmienia i kojec dla dziecka. Ta inwestycja się najzwyczajniej w świecie opłaca!