Lalki
Lalka Monster High
Opracowanie: hazeltwilight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujemy cudownej lalki dla ukochanej córki

Niby można pomyśleć, że kupno zwykłej lalki dla własnej córki to i tak nie jest za bardzo interesujący temat. Jednakowoż ciężko nie spostrzec, iż na autentycznie każdy temat trzeba pisać, dywagować. Bądź co bądź rodzice nie orientują się całkowicie, które lalki z bajek są teraz powszechne.
pościel
Opracowanie: Eliot Phillips
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Krótka charakterystyka kilku bardziej popularnych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, ale w sumie nijakich postaci bajkowych, a dużo bardziej odpowiadać im będą najróżniejsze potwory, które lubią nieco narozrabiać.
zabawki
Opracowanie: guldfisken
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podarunki inne niż wszystkie – w jaki sposób zaskoczyć 7-latka?

Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie wszystko już ma. Lego, lalki, kuchenki, puzzle, laptop… Czy może być coś jeszcze, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy.
zabawki dla dzieci kraków
Opracowanie: JD Hancock
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesteś w ciąży? Jeżeli tak, to już dziś rozpocznij robić wyprawkę dla smyka - konieczne będą ubranka, zabawki , a także kosmetyki

Oczekiwanie na nadejście na świat maluszka jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu niejednego rodzica. Co dzień o poranku mama ogląda swój brzuch, sprawdza czy maluch coś urósł i z niecierpliwością czeka na to, aż dziecko da jakiś znak życia. W tych chwili nawet silny kopniak może okazać się najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.
pudełko z prezentem
Opracowanie: Shari's Berries
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kupujemy prezent dla dziecka – co może nim być? Jaki warto wybrać? Jak go dostosować do upodobań szkraba?

Prezent dla dziecka – każdy z nas czasem musi go kupić. W końcu o ile my, dorośli, nie jesteśmy zadowoleni już tak bardzo z rozmaitych podarunków – a wręcz na odwrót, częstokrotnie wolimy ich wcale nie dostawać aniżeli myśleć co zrobić z następnym bieżnikiem czy dziesiątym z kolei zestawem pościeli – to dla maluszka za każdym razem jest to wielka atrakcja.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.