Jak wykonać interesującą świąteczną dekorację? Jakiego rodzaju są opcjeco możemy przygotować

Jeśliiposiadamy niedługą przerwę podczas przygotowań do świąt, można doskonale spożytkować ten czas, na przykład tworząc stroiki świąteczne na stół wigilijny. Tego typu dekoracją ma szansę być podstawka pod świece. Możemy ją kupić, mamy okazję również zrobić samodzielnie.

rekomendowane

Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście robiona we własnym zakresie nie będzie tak perfekcyjna jak niektórych manufaktur, ale sama praca nad nią da nam mnóstwo zadowolenia. Jak się jednak do tego zabierać. Co potrzebujemy?

Papier oczywiście, najlepiej barwny, jednak może też być scrapbookingowy lub wizytówkowy. Nie obejdziemy się bez kleju, nożyka i nożyczek. Pamiętajmy o taśmie dwustronnej, ołówku oraz o brokacie w kleju. Pod koniec przygotujmy doskonałe dekoracje, dziurkacz gałązki lub listków oraz świeczkę najlepiej na bateryjki, ponieważ jest ona najbezpieczniejsza dla dzieci, a podejrzewamy, że możesz stworzyć taką świeczkę ze swoją pociechą.

Na początek powinniśmy powycinać papier dziurkaczem z falbanką. Jeżeli nie posiadasz ego typu sprzętu, to można wycinać same koła. potem co robimy to rysujemy kształt naszej świeczki, następnie z kolei wycinamy środek i obklejamy kształt naszej świeczki. W dalszej kolejności przykleić należy drugie koło, dzięki temu otrzymujemy podstawek. Obecnie nic nam nie zostało, jak tylko ładnie go udekorować. Przyklejamy więc gałązki lub listki, smarujemy je brokatem w kleju i będziemy kleić dowolną dekorację, a przykład mogą to być wykonane z drewna gwiazdki. Takie podstawki pod świece będą wspaniałą dekoracją na wigilijnym stole, staną się także pięknym symbolem bożonarodzeniowego czasu. Dla naszych pociech będzie to miła zabawa,jak również przyswojenie nowych umiejętności.

Jeżeli ciekawi Cię opisywana tematyka, to odwiedź (https://jeger.pl/pl/399-farby-do-drewna) inne informacje na omawiany wątek. Będą tak samo ciekawe i zostaną Ci w głowie na długi czas.

Jeśli zaś chcemy prawdziwie doskonałe podstawki, to warto wybierać tego typuprodukt wśród zagwarantowanych poprzez liczne firmy. Tego rodzaju produkty to pewność, że otrzymujemy doskonale przygotowany produkt, który wspaniale się prezentuje na każdym stole, i to nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale przez czas. Warto więc włożyć pieniądze w takie podstawki, ponieważ są one doskonałą dekoracją każdego mieszkania.