Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako darowanie sobie cząstki luksusu za nieduże pieniądze.

Aby udekorować ściany swego lokalu obrazami znanych artystów, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Jeżeli mamy troszkę czasu i ochoty, możemy zakupić reprodukcje naszych ukochanych malarzy w normalnym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. By taka dekoracja dobrze wkomponowała się w wystrój naszego wnętrza, warto zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja powinna być wykonana.

druk na płótnie

Źródło: http://demur.pl/obrazy
Do wyboru mamy druk na płótnie, druk na drewnie oraz na papierze kredowym. Zaletą druku na płótnie jest trwałość oraz odporność wydruku na czynniki zewnętrzne. Z kolei reprodukcja wykonana na drewnie nie potrzebuje dodatkowego zakupu ram, bo nawet bez nich reprezentują się świetnie. Kopia wykonana na papierze kredowym wymusza oprawienia w antyramę i jest mniej trwała, ale za to stosunkowo tania. Jak widać, mamy ogromne pole wyboru, i tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać.

drukowanie na płótnie Twoja GaleriaDrukowanie na płótnie np. – dzięki tej technice uzyskasz interesujący efekt ekspozycyjny zdjęć nawiązujący do sztuki malarskiej. Faktura tkaniny płóciennej ze swoją matową powierzchnią to wspaniały podkład pod każdy kolor, tonację i tematykę fotografii. Po wydrukowaniu zdjęcia na płótnie i naciągnięciu go na blejtram, czyli ramkę z profilowanych listew, na którą zwyczajowo od wieków przybijane jest płótno malarskie. Wydruk nachodzi na boczne krawędzie blejtramu co zapewnia estetyczne wykończenie całości.

Wydruk na tkaninie imitującej płótno malarskie wykorzystywany jest głównie do druku fotografii lub reprodukcje obrazów, które po naciągnięciu na blejtram dają niesamowity efekt portretu lub obrazu. Jest to bardzo elegancki i stylowy dodatek do wszystkich wnętrz. Wydrukowane fotografie ocieplą każde miejsce niezależnie czy jest to prywatne mieszkanko, dom czy biuro. Wydruk jest wodoodporny i nie traci kolorów. Obraz na płótnie ze zdjęcia to nowoczesny sposób na efektowną a przy tym modną ozdobę ścienną. Obrazki na płótnie ze zdjęć mogą być jedno częściowe ale mogą także składać się z kilku elementów. Istnieje możliwość zmiany koloru

obraz

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl

wydruku na efekt czarno-biały lub sepię. Można również wykonać reprodukcje obrazów i znanych dzieł sztuki na naturalnym płótnie malarskim. Obrazy które zachwycają swoim urokiem od setek lat.

Tym samym przenigdy nie tracą na aktualności, są ponadczasowe. Każdy obraz wykonany jest z dbałością o detale, a barwy wiernie odzwierciedlone. Reprodukcje obrazów na stronie twoja-galeria.euReprodukcje obrazów na stronie są gotowe do zawieszenia na ścianie, wystarczy tylko wbić gwóźdź. Reprodukcje uwydatnią każde wnętrze, dodając wyjątkowy nastrój. Jeszcze niedawno na tak ekskluzywne ozdoby do mieszkania jak obrazy sławnych malarzy, mogli sobie pozwolić jedynie najbogatsi ludzie. Dzieła Picassa czy Goi osiągają kolosalne ceny liczone w milionach złotych. Pozostali mogli je podziwiać tylko w muzeach, bibliotekach bądź też na wystawach organizowanych w niektórych miejscach na świecie.