Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Zwykło się sądzić, iż strój jest wyrazem naszej osobowości. Strojem przedstawiamy siebie, swoje nastroje, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W mieszkaniu z kolei, takim białym płótnem na którym, niczym malarz jesteśmy w stanie przedstawić swoje emocje są… ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.

sprawdź firmę Demur (<img src="http://demur.pl/system/photos/232/medium/owocowy-glamour-do-jadalni-obrazy-demur.jpg?1393075560" alt="sprawdź firmę Demur"style="float:left; margin:4px; width: 200px;"/>)iekawą ozdobą naszych mieszkań. Fotografie z wyjazdów, uroczystości rodzinnych, wzruszających chwil natychmiast przenoszą nas w przeszłość. Wystarczy na moment zatrzymać wzrok na zdjęciu naszego dziecka, a uśmiech na ustach pojawia się nam samoistnie. Wskazane jest jednak już przed powieszeniem zdecydować się na kolor i materiał ramek, w które oprawimy zdjęcia – dostosować je do stylu pomieszczenia. Niektóre własnoręcznie zrobione galerie potrafią zapewnić piorunujące wrażenie! Ciekawe jest to, iż galerie można tworzyć w każdym z pomieszczeń – na pustej ścianie, nad kanapą, czy nawet w łazience. Zdjęcia jednak powinny mieć wspólny motyw czyli podobne ramki, tematykę lub kolorystykę. Warto rozważyć układ obrazów – tak aby tworzyły przyjemną dla oka kompozycję. Wielu znawców tematu zaleca, aby pozostawić równe odległości pomiędzy nimi.

Niesamowicie prezentują się zdjęcia otoczone sztuką czy pamiątkami. Nowoczesny obraz górujący na tle zdjęć będzie stanowił główny punkt dekoracyjny naszego wnętrza. Wystarczy, że wpiszemy w sieci frazę: nowoczesne obrazy na ścianę (tutaj zobaczysz atrakcyjne propozycje: ), a już za parę dni staniemy się ich szczęśliwymi nabywcami. Nie bójmy się zestawiać przedmiotów, obrazów, które z pozoru do siebie nie pasują. Albowiem to sztuka, a sztuka zawsze się obroni.

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie interesującego zdjęcia może zapewnić piorunujący efekt.

Jednak najbardziej czarującym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych pociech. Nawet nie sądzimy, jak kolorowy rysunek trzecioklasisty może zyskać na wartości kiedy delikatnie oprawiony w ramkę zostanie powieszony na ścianie. Wynik naszych poczynań można wzmocnić dodatkowo oświetlając naszą galerię. Światło skierowane na obraz nada mu głębszego wyrazu a także, dodatkowo stworzy klimatyczny nastrój.