Edukacyjne zabawki rozwijające wyobraźnię naszego dziecka- sprawdź naszych ulubieńców

Chyba nie ma rodzica, który nie słyszałby o firmie stworzonej z myślą o dzieciach Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, podsycające ciekawość naszego malucha i wymyślone tak, by wspierały i stymulowały rozwój dziecka, doskonaliły jego sprawność w małych rączkach i aby w ten naturalny sposób przynosiły mu wiele radości.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price pomagają naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w doskonaleniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i pomysłowości (polecane modele zabawek). Najbardziej znanym produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zainteresować zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to przecież poprzez zabawę nasza pociecha przyswoi naukę liczb a także rozróżniania kształtów i kolorów.

Maluch ma obowiązek wetknąć do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Gra wesołe piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko zabawki. To także wyposażenie dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Sprezentujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Kiedy widzimy, jak swoimi niedużymi rączkami chce dobrać kwadrat do owalnego otworu, nie przerywajmy, aby zademonstrować odpowiedni sposób (więcej z kategorii gry edukacyjne). Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy interesujące modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (przykładowo). To firma, która od wielu lat plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek posiada wiele elementów wprawianych w ruch, przez co zabawa nigdy nie powieje nudą, posiadają wiele możliwości np. duże auta pełnią rolę jeździka. Mają piękne, żywe kolory i oryginalne projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.