Szukasz pomysłu na urządzenie swojego mieszkania?

Nie znajdujesz koncepcji na pomieszczenie? A może nie wiesz jakie barwy wybrać? W obu problemach zalecamy postawić na klasykę. Urządź sobie zatem pokój czarno biały. Taka aranżacja jest po pierwsze elegancka, a po drugie ponadczasowa.

Wnętrza

Autor: www.dekoral.pl
Źródło: www.dekoral.pl
Nietrudno także wybrać do niej gadżety. Zastanów się jedynie, jakie pomysły kolorystyczne w kwestii ścian chcesz wybrać. Mi samej najbardziej podobają mi się pokoje gdzie trzy ściany wraz z sufitem są białe, a czwarta zaś czarna – możemy na niej zawiesić trzy czarno białe fotografie w (koniecznie!) białych obramowaniach. Do tego postawmy na kontrast z białą, dużą komodą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/bialy-sekretarzyk-biurko-w-stylu-rustykalnym-120005-p-134.html) i smukłą, stojącą lampą. Pozostałe meble zaś kupmy czarne i białe – kliknij tutaj.

Poszukujesz nowych postów na ten intrygujący temat? Zapraszamy więc do przeglądnięcia nowej strony. Jak to zrobić? Wejdź na hiperłącze do wpisu (https://sklep.kz.com.pl/category/dla-dzieci-reczniki-70-x-130).

Na kremowej podłodze dajmy dwa niewielkie, czarne dywaniki. Na jednym z nich ustawmy kremowy stoliczek kawowy.

System do wypoczynku zalecam w odcieniu perłowej bieli. Czarny będzie dość niepraktyczny – widocznie będzie się na nim odznaczał kurz, tak jak na standardowej bieli. Kiedy już mamy dobrane wszystkie meble podstawowe, pomyślmy o drobiazgach. Najlepiej będą pasować z chromowanej stali. Możemy postawić na smukły wazon, kilka mis różnej wielkości, kosz na owoce. Jeśli chcemy się jednak trzymać tylko dwóch barw, interesująco będzie wyglądało dodanie do nich szklanych dodatków – sprawdź koniecznie.

Takie pomieszczenie na pewno będzie bardzo eleganckie. Miejmy w pamięci, że na jasnych i czarnych elementach szczególnie szybko zauważalne są wszystkie zabrudzenia. Przez to należy bardziej zwracać uwagę na porządek i częściej sprzątać. Jeżeli przewidujemy częste wizyty gości, dobrze jest zastanowić się nad zakupem rozkładanego stołu. Powinien zmieścić kilkanaście osób. Zastawę stołową także możemy kupić w kolorze czarnym i białym!