Nowoczesne urządzanie sypialni – zmień swoją sypialnię i zachwyć rodzinę.

W tym tekście opiszę wam mój pomysł na maleńką sypialnię. Niewielkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój sypialny jest naprawdę niewielki. Z tego powodu jest w nim jedynie duże łóżko i dwie niewielkie szafki nocne. W momencie urządzania wnętrz nie dysponowałam już zbyt wielkim budżetem – większość pieniędzy wydałam praktycznie na urządzenie kuchni oraz łazienki, oraz kupno dobrego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Długi czas znajdował on się bezpośrednio na podłodze. W ostatnich dniach jednak odkryłam troszkę zaskórniaków, które wydałam na dwie nieduże szafki nocne a także… drewniane palety! Zapewne stwierdzicie, że oszalałam – przeczytaj jak urządzić sypialnię. Otóż to nieprawda! Palety zaimpregnowałam, przemalowałam na miętową zieleń, położyłam jedną na drugiej…

Potem zostało mi położyć na nich materac i w taki sposób powstało nasze łóże! Szafeczki są w odcieniu bieli, a na łóżku znajduje się kapa w kolorze miętowym. Jedną ze ścian pomalowałam w tym samym kolorze. Miętowa sypialnia – pomysł na sypialnię w odcieniach mięty – zawsze była moim skrytym marzeniem w zasadzie od zawsze. Okna przysłaniam roletami w takim odcieniu zieleni. Wszystko dopełnia subtelna, biała woalowa firanka www.alena-firany.pl.

Pokój tak naprawdę nie jest zbyt wielki – powstał w wyniku przerobienia holu w mieszkaniu w starej kamienicy. Takie budownictwo ma jeden plus – duży, głęboki parapet!

Położyłam na nim sporą, mięciutką poduchę, a także kilka skrzyneczek na bibeloty. Wszystkie zachowane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi dodatkami. Bardzo lubię na nim siadać jak się robi ciemno, obserwuję wtedy przechodniów idących po ulicy… Na jednej ze ścian zamontowałam solidne, duże haki – zimą, mocuję na nich swój rower. Nie pytajcie w jakim jest kolorze… 😉 Miętowo mi! Haha!