Przytulne a także funkcjonale pufy, które pomogą się odprężyć

Pufy to doskonałe dopełnienie umeblowania sypialni, pokoju dziecinnego, przedpokoju jak również salonu. Bardzo dobrze wyglądają również w eleganckich pubach oraz klubach. To doskonały element wyposażenia domu, dla tych którzy cenią komfort, elegancję oraz użyteczność.

pufa w salonie

Autor: Tubądzin
Źródło: Tubądzin
Pufy (sprawdź serwis) pikowane mogą być efektowną ozdobą każdego pokoju. Ponad to swoim wyglądem dodadzą wnętrzu przytulności. Obszywane są materiałami, które nie są trudne do utrzymania w czystości. Często ozdabiane są błyszczącymi elementami w postaci guzików ze szkła, czy też ćwieków tapicerskich. Pufa ustawiona w pokoju dziennym w pobliżu sofy może posłużyć jako podnóżek. Natomiast dwa meble ułożone ze sobą mogą tworzyć podłoże pod szklany blat. W sypialni może posłużyć jako stolik nocny, natomiast w przedpokoju pufa będzie przydatna, jeżeli zechcemy usiąść i nałożyć buty. Pufy otwierane idealnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych. Ich pojemnik można wykorzystać do przechowywania rozmaitych drobiazgów.

pufa barokowa

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
W sklepach oferowane są pufy w rozmaitych kształtach: owalne, prostokątne, z nóżkami i otwierane. (sprawdź ofertę na pufy do salonu). Sprzedawcy oferują też pufy w stylistyce Ludwika XVI. Głównie zrobione są z ekologicznej skóry, naturalnej czy też zamszu. Pufy możemy kupić praktycznie we wszystkich kolorach. Pufy pikowane głęboko dobrze prezentują się w sąsiedztwie gładkich, jednobarwnych materiałów. Dołki powstające z pikowania tworzą ciekawą fakturę. Pufy pikowane delikatniej doskonale prezentują się wraz z materiałami we wzorki. Czasem zdarzy się, że gdy przybędą do nas goście, brak jest wystarczającej liczby siedzeń. W tym wypadku idealnym rozwiązaniem są pufy. Możemy je postawić w dowolnym miejscu, ponieważ są nieduże i lekkie. Dzięki pufom od razu można dosiąść się do stolika.

Dobrze wybrane pufy odnajdą zastosowanie nie jedynie w bogatych wnętrzach w stylu glamour, ale również w stylu tradycyjnym, vintage czy też industrialnym. Ten praktyczny oraz miękki mebel pomoże ci się odprężyć po ciężkim dniu.