Karma Brit Care fenomenalnym wyborem dla Twojego psa

Wielu osobom może się wydawać, że posiadanie czworonoga to pestka, zarówno jak żywienie go. Tymczasem to rzecz jasna żywność wpływa na to, w jaki sposób zachowuje się zwierzak, jak się czuje i jaką ma werwę do życia. Wybierając karmę Brit Care mamy pewność, że będzie zdrowy i szczęśliwy przez cały czas.

psy

Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Brit Care w swojej ofercie posiada wiele rodzajów pokarmów dla czworonogów. Na przykład hipoalergiczna karma dla szczeniąt każdych ras (4 tygodnie – 1 rok). Godziwa także dla ciężarnych i karmiących suk. Porządnie zbilansowana, wysoce strawna, najwyższej jakości karma pokrywająca osobliwe zapotrzebowanie psiątek. Karma Brit Care nie drażni kanału żołądkowo-jelitowego. Doskonale odżywcza zawartość przyczynia się do prawidłowego rozkwitu kości, stawów i zębów. Posiada w swoim składzie złączenie zbilansowanych aminokwasów, z tej przyczyny zezwala na spożytkowanie strawionych protein w rozwoju tkanek. Następny produkt, którym jest karma Brit Care – karma brit care – dla starszych pupili przystosowana jest dla nich godnie pod względem kalorycznym. Często pojawiające się kłopoty żołądkowe u seniorów nie będą też problemem. Polecana jest dla czworonogów ,którzy maja powyżej 7 lat. Zawartość obowiązkowych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w postaci chelatowej strzeże system naczyniowy przed szkodami wywoływanymi poprzez cholesterol. Optymalne proporcje białka i tłuszczy zabezpieczają przed otyłością a także gwarantują maksymalny poziom spożytkowania energii.

Zjednoczenie witaminy E i chlorku choliny gwarantuje wyśmienite działanie układu nerwowego i broni błonę komórkową przed bakteriami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o zdrowie jelit, uśmierzają chorobotwórczą mikroflorę. W ofercie wynajdziemy multum rozmaitych rodzajów pokarmów, lecz karma brit care dla wszelkiego rodzaju psa będzie zachwycającym wyjściem, bowiem będzie dbała o niego od wewnątrz.

Pies

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com

Karmy Brit wyrabiane są z naturalnych składników, przez co zwierzęta nie są wystawione na nietolerancję żywnościową i reakcje uczuleniowe. Przyjmując tę karmę, Twój zwierzak pozyska każde niezbędne składniki do regularnego funkcjonowania organizmu i uchroni kapitalną tężyznę. Dobrotliwy wpływ karmy Brit ujrzymy po połyskującej sierści, zębach bez osadu, a przede wszystkim po radosnym nastroju pupila.