Czas wolny dla Twojego dziecka? Jest wiele możliwości!

Dzieciństwo to w większość czas nieskończonej wyobraźni i magii. Tak to już jest, że w tym wieku dziecko powinno rozwijać się właśnie w tych obszarach. Oczywiście, iż ważne jest wychowanie, obowiązkowość, dobre maniery, jednakowoż, zabawa, gry, niezwykle rozwijają wyobraźnię i pomagają naszemu dziecku na odpowiedni rozwój emocjonalny.

Lego Super Heroes

Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy jednak, iż liczą się mądre zabawy i inteligentny sposób spędzania czasu. Nie pozwólmy, ażeby nasze dziecko grało bez ustanku w jakieś gry „strzelanki”, by stale ślęczało przy komputerze i serwowało po internecie. Znajomość nowoczesnych narzędzi jest niezwykle istotna, to prawda, jednakże przesada to zły doradca. Co więc jest najlepsze dla dziecka?

Zdecydowanie zabawy, które w naturalny sposób rozwijają mózg, a więc te spędzone na zewnątrz, na dworze. Nic nie pomaga w rozwoju dziecka, jak poznawanie świata takim, jaki jest. Prawidłowo więc oderwać go od telewizora lub komputera i zabrać na przykład do parku. Opisywać przyrodę, pokazywać i wyjaśniać czemu tak jest, a nie inaczej, co istotne, mówić do niego, jak do dorosłego i traktować poważnie, nie wyśmiewać z naiwności tylko zachwycać się jego wątpliwościami. Wiele z nich nas samych może zaskoczyć i będziemy zachwyceni tym nowym spojrzeniem na świat. Taka rozrywka nie dość, że pożyteczna poznawczo to jednocześnie wpływa na kondycje, ruch z naszym dzieckiem to sama przyjemność.

Jeśli jednocześnie aura na dworze jest okropna, że nawet pies nie chce wyjść na zewnątrz, należy znaleźć coś interesującego do roboty w domu.

ekscytujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, to bez ociągania kliknij tu, ponieważ naprawdę warto zobaczyć ponadto (http://pomocdzieciom.eu/pomoc/rozlicz-pit-darmowy-program-do-pit/) inne podobne posty.

Niezawodne już od lat, rozwijające wyobraźnie i uczące logicznego myślenia, są klocki lego. Zwłaszcza ciekawy jest zestaw Lego super heroes. W Lego super heroes znajdziesz wszystko, co najbardziej magicznego w świecie Twoich najbardziej lubianych bohaterów. W tej niezwykłej grze odnajdziesz wspaniały zbudowany świat i niezwykłą zabawę.

Czy masz chęć zgłębić swą znajomość rzeczy na ten temat? Więc chcielibyśmy zaprosić Cię do naszych nowych wpisów – wejdź w hiperłącze do witryny (https://www.naferie.pl/poradniki/ferie-zimowe-z-dziecmi).

Klocki lego

Autor: Phil Oakley
Źródło: http://www.flickr.com
Historia w grze zachęca, by spróbować.

Są tam najbardziej niedobrzy złoczyńcy, których mogłeś już poznać z uniwersum Marvela, czyli Dr. Doom, Green Goblin czy Venom. Wszyscy oni łączą swoje moce, aby zrobić nieporządek na świecie. W Lego Marvel Super Heroes możesz sterować aż 150 postaciami. Wśród nich odnajdziesz Twoich ulubionych bohaterów, na przykład, Iron-Man, Spider-Man czy Hulk. Możesz także spotkać bohaterów, którzy jeszcze nie zawitali na srebrnym ekranie, wśród nich Spider-Woman czy Union Jack.
Musimy przyznać, iż to cudowna rozrywka, świetne połączenie znanego produktu i najlepszej marki lego. Idealne odwzorowanie świata Marvela, wiele interesujących dodatków, różnorodność bohaterów i poziomów to gwarancja najbardziej przedniej rozrywki.