Dlaczego młode pary kupują meble w sieci, a starsi panowie w sklepach tradycyjnych

Chociaż meblowanie mieszkania jest domeną gospodyń, to i gospodarze dorzucają czasem swoje trzy grosze. Wybór modeli mebla jest kwestią elegancji, a owa kwestia najczęściej uzależniona jest od wieku posiadaczy konkretnego lokum. Zresztą przy zakupie nowego tapczana trzeba sobie odpowiedzieć także na inne zapytania. Po pierwsze, czy płatności dokonamy gotówką, przelewem czy kartą – jeżeli przybędziemy do sklepu tradycyjnego bez portmonetki, a karta płatnicza została w półce biurka, to z zakupów nici. Po drugie, czy w ogóle trzeba wychodzić z mieszkania – tanie i solidne wersalki można przecież zakupić w sieci i wcale nie troszczyć się o przewóz.

meble tapicerowane

Autor: TEMPUR
Źródło: TEMPUR
To starsze pokolenie robi zakupy właściwie tylko w sklepach meblowych, które bywają zlokalizowane w najbliższym sąsiedztwie domu. Przeszkodą w tym wirtualnym kupowaniu bywa najczęściej całkowity brak umiejętności obsługi notebooka. A nawet jeśli senior nauczył się elementarnych operacji na szkoleniu finansowanym ze środków unijnych, to i tak niełatwo go przekonać do przeglądnięcia wirtualnych witryn. Panowie w słusznym wieku obawiają się o to, że przy takiego typu zakupach zostaną oszukani przez ekspedienta, a robiąc przelew padną ofiarą oszustów cybernetycznych.

Z kolei młode osoby bez żadnych obiekcji wpisują w wyszukiwarkę frazę meble tapicerowane sklep internetowy, żeby nie tylko poznać z propozycją dostępną w sieci, lecz również przy okazji porównują ceny – . Poruszanie się po stronach nie stanowi dla nich żadnego problemu, bowiem już od 7 roku życia bez przerwy korzystają z funkcjonalności globalnej sieci. Mają również inną mentalność niż reprezentanci starszej generacji i praktycznie w ogóle nie obawiają się naciągaczy, bo wiedzą, jak unikać

meble tapicerowane

Autor: Jackie ModernMiami
Źródło: http://www.flickr.com

niebezpieczeństw w internecie.

Hasło meble tapicerowane sklep internetowy kojarzy się nade wszystko z wygodą sprawunków. Sklepy wirtualne zamieszczają mnóstwo zdjęć foteli do salonu, a nawet proponują zrealizowanie własnego projektu mebla – przy wykorzystaniu specjalnej aplikacji (sprawdź łóżka do sypialni). I w tym miejscu warto dodać, że w tych stacjonarnych sklepach zazwyczaj i tak nie wszystko jest do zobaczenia na żywo. Ekspedienci podsuwają potencjalnym klientom barwne ulotki, ponieważ nie zawsze mają egzemplarze do osobistego oglądnięcia. A te modele, które są ustawione w salonach nie zawsze dobrze świadczą o posiadaczach sklepu, bo montaż poszczególnych elementów pozostawia dużo do życzenia.