Urządzasz spotkanie z świeżo upieczonymi rodzicami? Sprawdź, jaki drobiazg możesz im ofiarować!

Nadchodzi okres Bożego Narodzenia, zatem pora spotkań rodzinnych i… dawania prezentów. Nie we wszystkich przypadkach jest to zagadnienie proste, jednak robi się ono wyjątkowo kłopotliwe, kiedy planujemy się spotkać z nieopierzonymi rodzicami.

Co im podarować, ażeby nie powtórzyć patentu dziesiątek innych ofiarodawców?
Świeży rodziciele przeważnie są zaaferowani nowym członkiem rodziny i jest to całkiem naturalne. Wolno natomiast delikatnie zatroszczyć się także o ich potrzeby. Nie jesteśmy zobligowani nabywać kolejnej grzechotki dla malucha. Możemy przecież sięgnąć nawet po termofory. W ten sposób matka budząca się do dziecka w nocy podtrzyma w łóżku rozkoszną temperaturę względnie w trakcie kąpieli malucha rozgrzeje jego posłanie. Instrument taki może być fantazyjnie udekorowany, co niewątpliwie będzie sprzyjać częstemu użytkowaniu. Równie akuratnym projektem stanie się top do karmienia. Panie karmiące naturalnie borykają się nierzadko z przystosowaniem garderoby do nowych wyzwań. Podarowanie takiej odzieży na pewno będzie sensownym rozwiązaniem. Wymogiem jest tu tylko dogadanie z mamą, jakiego rozmiaru potrzebuje.
disney

Źródło: flickr.com
Naturalnie oprócz podarków typowo użytkowych można się pokusić o drobiazgi z przymrużeniem oka. Dla świeżych rodziców cudownie nadadzą się bardzo śmieszne smoczki, przez które nawet niebywale dokuczliwy dzień napełni się uśmiechem – najpierw ich, a potem także i malucha. Nie warto tymczasem sięgać po figlarne podarunki z branży gadżetów erotycznych.

Domena ta dla świeżo upieczonych rodziców w większości wypadków jest przedmiotem bardzo delikatnym. Podanie dwuznacznie prezentującego się kubka czy fartuszka może w związku z tym zostać błędnie odebrane.