Poszukujesz oryginalnych dodatków do własnego mieszkania?

Niewątpliwie zadowoli Cię kolekcja sprzętów, a także dodatków włoskiej marki Vondom, która dedykowana jest dla odbiorców zamierzających zaczerpnąć w swoim mieszkaniu odrobinę elegancji. Te produkty nie są dostępne w Polsce w autoryzowanych salonach, można je natomiast zamówić przez różne elitarne salony meblowe.

Meble do sypialni Villa mini

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP

Aby dowiedzieć się, czym wyróżnia się ta firma z Włoch, dobrze jest wejść na witrynę w Internecie, żeby obejrzeć jej najświeższe kolekcie. Pośród nich znajdują się głównie stoliki, krzesła, a także fotele w białych kolorach. Ich najbardziej popularnym wyróżnikiem jest fason, przypominający różnego rodzaju ostrosłupy, niekoniecznie foremne. W Polsce firma Vondom, jest znana przede wszystkim z tego, iż ma ona bardzo ciekawe dodatki nie tylko do domu, ale również do ogrodu.

Pośród tych akcesoriów można znaleźć między innymi kwietniki w formie wcześniej wymienionych brył, a nawet donice kojarzone z ludźmi. Dodatkowo obok ekskluzywnych donic na kwiaty zewnętrzne, bardzo modne są światła. Jest to na pewno linia dekoracji stworzona dla ludzi ceniących innowacyjne pomieszczenia. Meble (kup stylowe hokery) i dekoracje wyśmienicie będą nadawać się zarówno do pomieszczeń w domach jak i także komercyjnych. Zobacz więcej: kliknij na to.

Dlatego nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby zobaczyć uniwersalność w zastosowaniu sprzętów z Włoch. Jeśli jednak moglibyśmy optymalnie zaaranżować opisane akcesoria, to najkorzystniej odnajdywałyby się one w ekskluzywnych loftach, hotelach albo restauracjach. Wspaniale przydają się również jako sprzęty ogrodowe, zwłaszcza komponując się do państw śródziemnomorskich, gdzie nie można narzekać na brak słońca.

Czerwone meble

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

W ekskluzywnych sprzętach można wyszukać nieco kubizmu, dzięki czemu dają one odczucie, jak gdyby miały przeprowadzić się do nas z niedalekiej przyszłości. Zwykle zadawanym zagadnieniem przez inwestorów nawiązującym do ekskluzywnych sprzętów jest to, czy mają szansę aby były nowoczesne i jednocześnie ciepłe. Wychodzi na to, że nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ nawet jeśli wybierzemy dość zimne meble, to w każdej chwili można ogrzać je dodatkami.

Jeżeli opisywana sprawa jest dla Ciebie absorbująca, zobacz poza tym więcej szczegółów meble wypoczynkowe tutaj – te informacje również nie mogą pozostać pominięte.

/J]