Jakiego typu zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do 1 czerwca pozostało już naprawdę niewiele czasu. Mnóstwo rodziców na pewno już dzisiaj odwiedza liczne sklepy oferujące zabawki w poszukiwaniu podarunku dla swojej pociechy. Jakiego rodzaju zabawki są obecnie niezwykle popularne wśród pociech?

zabawka z klocków Lego

Autor: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór zabawek jest bardzo duży, nierzadko więc jest bardzo trudno kupić zabawkę, która przyniesie radość dziecku. Wśród chłopców prawdziwą furorę robi aktualnie mini ścigacz. Popularny Mini ścigacz to zestaw klocków wyprodukowany przez znanego producenta klocków. Zestaw obejmuje sześćdziesiąt pięć elementów, z których każdy chłopiec może złożyć aż trzy różne pojazdy, w tym oczywiście także wymienionego mini ścigacza. Klocki te można sprezentować już sześciolatkowi. Inna propozycja to klasyczne klocki drewniane (kupiłam mini ścigacz). Lubiane klocki drewniane oferowane są dzisiaj w najróżniejszych zestawach. Wszystkie są wytwarzane z zachowanie istotnych norm i certyfikatów, są dzięki temu w stu procentach bezpieczne dla dzieciaków. Bohaterką niemałej liczby kolorowanek i gier dla dzieci jest słynna Myszka Miki. Dzieciaki kochają wszelkiego rodzaju przytulanki. Z myślą o nich, ale także z myślą o nieco starszych dzieciach powstały więc także maskotki Myszka Miki.

ubrania - płótno

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo zabawek dla dzieci nawiązuje do postaci ze znanych, cieszących się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, filmów animowanych. Przykładem jest oczywiście Myszka Miki. Ale dzisiaj do niej dołączyła niemałą grupa innego typu bohaterów. Bez wątpienia wielu chłopców marzy o Buzz astrall. Znany Buzz astral to figurka o charakterze interaktywnym. Jej producentem jest jedna z cenionych firm zajmujących się jedynie produkcją licencjonowanych zabawek dla dzieci. Zabawka bardzo wiernie odtwarza postać bardzo dobrze znanego dużej grupie dzieci z filmu astronauty . Z uwagi na rozmiary wybranych elementów figurki, nie jest to zabawka przeznaczona dla maluchów. Ze względów bezpieczeństwa nie kupujmy jej dziecku, które ma mniej niż trzy lata. Wybór zabawek w sklepach jest obecnie naprawdę duży. Nie należy więc odkładać zakupów na ostatnie dni. Im szybciej rozpoczniemy poszukiwania prezentu, tym szybciej kupimy ten właściwy.