Dozowniki do mydełka w łazienkach publicznych to jeden z wymogów higieniczno-sanitarnych, umożliwiające funkcjonalność, a również piękny design wyposażenia wnętrz

Zgodnie z wymogami kontroli sanitarno-epidemiologicznej, akcesoria ubikacji publicznych powinny umożliwiać bezpieczeństwo osób korzystających z takich miejsc. Mydło jako element umeblowania toalet publicznych to fundament, aby zachować higienę i sterylność.

Mydelniczka

Autor: Madix
Źródło: Madix
Powinno się zadbać o to, by ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się chorobotwórczych bakterii, wobec tego za każdym razem umyć troskliwie ręce. Szczególnie pojemniki z mydełkiem gwarantują większą czystość aniżeli standardowe mydło w kostkach. Z takiego mydełka korzysta każdy w toaletach publicznych, w związku z tym mogą na nim składować się bakterie.

Pojemniki z mydełkiem umożliwiają również schludność wszelkiej toalety publicznej. Zdołamy wyróżnić dużo wersji zbiorników, spotkanych w toaletach. Dozowniki mydła mogą być stosowane poprzez guzik bądź dźwignię. Również dozowniki są bezdotykowe, innymi słowy mechaniczne. Funkcjonują one na fotokomórkę oraz porcjują odpowiednią ilość mydła. I to jest bardzo optymalne podejście albowiem przynosi większą higienę umycia dłoni – .

Należy zaznaczyć, iż mechaniczny pojemnik do mydła, troskliwie porcjuje wyznaczoną ilość mydełka.

Nie zwlekaj — zweryfikuj jakie fascynujące informacje posiada nasza istotna strona. Jej temat na pewno niezwykle Cię zaciekawi.

Pojemnik posiada też funkcje blokady, dzięki czemu mydełko pozostaje w pojemniku w chwili nie stosowania go przez osoby.

Zabezpieczenie to jest bardzo sprawne oraz nie zostawia zanieczyszczeń na umywalce. Także można stosować podwójne dozowniki mydła. Jest to niezwykle funkcjonalne, w miejscach takich jak hipermarkety, gdzie jest wielka rotacja osób, także tych, jacy potrzebują korzystać z łazienki.

Montaż zbiorników jest niezwykle prosty i szybki, zapewnia również użytkowość oraz wygodę. Upraszcza dbanie o utrzymanie schludności w dziennych porządkach. Ponadto urozmaicone obudowy dozowników mogą stworzyć ładny design wyposażenia pomieszczeń ubikacji.