Dekorowanie kaplicy i samochodu do ślubu- praktyczne porady

W Polsce najpopularniejszym miejscem do zawierania związków małżeńskich wciąż zostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, trzeba mieć pojęcie co pragnęlibyśmy w nim ukryć, a co wyeksponować, w związku z tym należy w pierwszej kolejności go szczegółowo obejrzeć.

Dekoracja kościoła zależy nie wyłącznie od jego wizerunku, ale przede wszystkim od upodobania państwa młodych. To od nich zależy czy chcą mieć współczesny charakter aranżacji, czy marzą o tradycyjnej scenerii. Genialnym sposobem na ukrycie zniszczonych ław jest powieszenie na nich lambrekinów z tiulu. Jest możliwość również rozwinąć kobierzec, lub chodnik, ażeby przejście do ołtarza było bardziej okazałe.

Ulubionym akcentem, przede wszystkim dam, są płatki róż na długości alejki prowadzącej do ołtarza. Pięknie będą wyglądały kompozycje kwiatowe, uszeregowane w głównych miejscach. Aby dobrać dekoracje samochodu do ślubu (>>>), należy wziąć pod uwagę rodzaj i rozmiar samochodu, oraz charakter wesela.

Bardzo ważkie jest uformowanie ozdoby harmonizującej z autem i koronnym kolorem weselnym. Do dekoracji samochodu do ślubu stosuje się głównie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Dekoracja winna być tak zamocowana, ażeby nie skaleczyć lakieru wozu. Ważne jest, by dostroić też kwiaty do auta. Do eleganckiej limuzyny nie muszą nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego czterokołowca.