W jaki sposób najlepiej udekorować wnętrze, aby prezentowało się nowocześnie?

W branży dekoratorskiej ostatnimi czasy wiele uległo zmianom. Dom ma być nie tylko przestrzenią odprężenia. Gustownie zaprojektowane wnętrze ma za cel poprawiać złe nastroje członków familii i powodować, że każdy gość będzie czuł się w takiej przestrzeni nawet korzystniej niż u siebie w domu.

salon w nowoczesnym stylu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Starodawne meble z błyszczącą politurą stoją już jedynie w pokojach osób, które pozostają mocno związane z dawnymi zwyczajami, a więc na pewno w domach naszych pradziadków. A nowoczesne dwudziestolatki bywają zdziwione, jak można tak tandetne meble (złap promocje na meblach na wymiar – http://anir.pl) ustawić w salonie i równocześnie nie pamiętają, że w czasach ich niemowlęctwa tylko takie towary były osiągalne w sklepach.

Z kolei młode studentki, które mają gotówkę od swoich rodzicieli, urządzają wnętrza swoich domów na współczesną modłę. Wybierają meble marki Vondom, czym nieco zdumiewają bardziej drętwych członków własnej rodziny albo znajomych. Jednak do nowoczesnego mieszkania w centrum miasta stołecznego nie będą pasować inne meble, takie jak te – . W takich miejscach liczy się szyk rodem z Francji, a samo mieszkanie ma wyglądać jak z żurnala.

Ekskluzywne meble Vondom charakteryzują się mocno geometryczną strukturą wyglądu i jednolitymi, czasem nieco jaskrawymi barwami. A niektóre panie twierdzą, że jeśli istnieje życie poza ziemską kulą, to kosmici używają takich właśnie elementów wyposażenia. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia zamieszczone w internecie, aby uzmysłowić sobie, jak designerskie formy mogą one przybierać. Takie meble można postawić nie tylko w swoim mieszkaniu. Część z nich bywa produkowana specjalnie z myślą o panach domu, którzy chcą ustawić je w ogrodach. Będą to więc rozciągnięte szezlongi, solidne fotele i stoły, których kształt i rozmiar zrobią duże wrażenie na gościach.

Marka Vondom proponuje jednakże nie tylko meble. Do wyposażania wnętrza konieczne bywają także inne elementy. Każdemu mieszkaniu przyda się krzyna luksusu i światowej elegancji. Aby trochę unowocześnić i odświeżyć wnętrze wystarczy kupić np. w internecie designerską donicę z odciśniętym wizerunkiem twarzy na awersie. A kto nie ma zwyczaju trzymać roślinności w pod własnym dachem, wybierze dla siebie śliczną lampę, którą postawi na mozaice albo na biurku. A jeśli sami nie mamy chęci na tak nietradycyjne akcesoria, to możemy je podarować naszym znajomym, którzy kochają takie designerskie cacka.