Przytulne wnętrze – dekoracje, w które można się wtulić w jesienne popołudnie

Przytulne mieszkanie może zapobiec jesiennej chandrze. Gdy za oknem wieje chłodem w mieszkaniu spędzamy więcej czasu. Wieczór na kanapie przy ulubionej herbatce i w otoczeniu modnych dekoracji, w które aż chce się wtulić – to coś, co poprawia nam nastrój o tej porze roku.
W jaki sposób urządzić mieszkanie, aby mieć doskonały nastrój nawet, gdy tęskno nam do lata? Jeśli pogoda nie rozpieszcza, może to zrobić to przytulne wnętrze! Właściwe dodatki załatwią sprawę.

Stołek Eule

Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design
Otulmy się ciepłym kocem. Na ten sezon powinniśmy przygotować koc z wełny, który poza tym, że przepięknie wygląda ma również mnóstwo innych zalet. Taki koc cechuje wyjątkowy design. Doskonałej jakości wełna jest bardzo przyjemna w dotyku oraz ma właściwości antybakteryjne. Nie pochłania kurzu i znakomicie reguluje temperaturę ciała, dlatego będzie niezastąpionym otulaczem, kiedy przeziębienie zmusi do leżenia w domu. rewelacyjnie sprawdzi się także jako narzuta na łóżko producent mebli w sypialni. Latem latem będzie świetną alternatywą dla zbyt ciepłej kołdry.

Innym nieodłączny towarzyszem wieczornego, jesiennego relaksu będzie puszysta poducha. Jeżeli chcemy, by wnętrze nabrało przytulnego, wyjątkowego charakteru powinniśmy zdecydować się na ręcznie robione poduszki wykonywane na drutach. Takie elementy idealnie wyglądają w pomieszczeniach w stylu klasycznym, skandynawskim oraz prowansalskim.

koc z wełny

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Piękny splot poszewki doda atrakcyjności stonowanej sofie. Ręcznie robiona poduszka pozostawiona na oparciu fotela będzie uroczą dekoracją, a jednocześnie będzie zawsze pod ręką, gdy najdzie nas ochota na krótką drzemkę.