Krótka charakterystyka kilku bardziej popularnych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci nie lubi spokojnych, lecz w sumie nijakich postaci bajkowych, a dużo bardziej odpowiadać im będą różnego rodzaju stwory, które lubią nieco narozrabiać.

Okulary, sport

Autor: JZO Sp. z o.o.
Źródło: JZO Sp. z o.o.
I dla takich właśnie dzieci powstały lalki Monster High, zainspirowane głównie postaciami z filmów grozy oraz horrorów. Wielbiciele tego typu klimatów od razu doskonale się zorientują, skąd czerpane były inspiracje, bowiem raczej nie będzie kłopotów z poznaniem wilkołaków, zombie, duchów czy na przykład Draculi. Lecz oprócz podobieństwa fizycznego do danej postaci monster high mają swoją osobowość, przez co każda lalka będzie całkowicie inna – modne się zrobiło monster high clawdeen. Na przykład monster high ghoulia jest uznawana za najmądrzejszą z uczennic w szkole, lecz równocześnie jest zestresowana i nieśmiała. Ogromnie lubi się uczyć, a swoją wyjątkową inteligencją przerasta w znaczący sposób pozostałych uczniów.
pościel

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com

sprzedaż

Autor: Marina del Castell
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Rozpiera ją ogromna żywotność i energia, a jednocześnie jest naprawdę cenioną znawczynią mody. W przyszłości ma sama plany zostać znaną projektantką, a jak na razie robi naprawdę sporo, żeby wyróżnić się z tłumu. Z pewnością pomaga jej w tym mocno wysportowana figura z burzą brązowych włosów, które często są poddawane różnego rodzaju eksperymentom. Co ciekawe, z jej ust wystają dwa ostre kły, natomiast dłonie zakończone są podobnie ostrymi pazurami .

W związku z tym że monster high clawdeen wolf to wilkołak, to ma oczywiście wszystkie najważniejsze cechy tej postaci, to znaczy świetny węch, wilcze zachowanie a także podatność na wpływ księżyca.