Twórcze zabawki dla pociech, czyli pomysły, z których możemy skorzystać, kiedy zbliżają się urodziny.

Producentów zabawek na rynku w obecnych czasach jest nadzwyczaj dużo, tak jak i samych wyrobów, które proponują. Można zatem mieć straszliwe wątpliwości co do doboru odpowiedniego prezentu.

Najlepiej, w takim wypadku kierować się zainteresowaniem danego dziecka, albo zasięgnąć rady rodziców.
powiększenie - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się na klasyczne zabawki np. puzzle trefl można skorzystać z bogatej oferty co do rozmiaru puzzli, czy też tematyki (odwiedź). Grupa Trefl to zakład pracy wiodąca zwierzchnictwo wśród puzzli tudzież gier planszowych. Zaglądając na stronę internetową tejże firmy można skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki ułatwiającej wybór towaru, ustawiając wiek dziecka, płeć i wartość jaką możemy przeznaczyć na zakup. Puzzle trefl to ponadczasowy produkt, który raduje się zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i pełnoletnich. Cena krępuje się od 10 – 100 zł, a tematykę da się wybrać wśród kilkudziesięciu proponowanych przez firmę, ewentualnie zaproponować własną np. fotkę. Inną sugestią mogą być produkty firmy Play – Doh np. ciastolina lodziarnia. Asortyment ten mieści w sobie pięć ciastolin w różnych kolorach i przyrządy do samodzielnego wytwarzania lodów, dzięki czemu dziecko rozwija umiejętności plastyczne i ręczne. Produkty tej marki są ogólnodostępne. Zdaża się je spotkać w praktycznie każdym hipermarkecie z zabawkami dziecięcymi, a także zamówić przez net. Ciastolina lodziarnia poznaczona jest dla dzieci w wieku 3+, a jej wartość to od 28,99 – 39,99 w zależności od sklepu (przeczytaj więcej). Jednak przeglądając oferty sklepów możemy również trafić na artykuły przeznaczone dla starszych dzieciaków, niestety należy się wtedy liczyć z wyższą ceną.

dziecko - portret

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Selekcja prezentu czy to urodzinowego, czy z innej ewentualności to z reguły niemiły wybór. Zawsze trzeba mieć w głowie nieco pomysłów w razie gdyby któregoś np. nie da się nigdzie kupić, albo ktoś nas prześcignie i kupi go najpierw.

Na portalach internetowych prowadzone są zestawienia, z których bezproblemowo można wyczytać, co cieszy się teraz największym zaciekawieniem wśród dzieci oraz młodzieży. Wystarczy chwilka czasu na przejrzenie sklepów.