Kolekcja mebli typu Wenecja – do większych i efektownych pomieszczeń!

Poszukujesz idealnych mebli do dość dużego i stylowego wnętrza? Lubisz połączenie klasyki z niepowtarzalną i równocześnie prostą postacią frontu rodzaju ramkowego? Jeżeli tak jest w istocie to doskonale trafiłeś z doborem tematu! Dzisiaj po opowiadamy Ci o najwspanialszym typie tego rodzaju mebli, które to pochodząc z kolekcji nazywanej Wenecja!

systemy

Autor: Saint-Gobain Glass
meble wenecja

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Nasz dzisiejszy temat, czyli najzwyczajniej meble Wenecja – to jak można zobaczyć po naszym wstępie, połączenie klasyki razem z czymś niepowtarzalnym, posiadającym zarazem swoistą, wyróżniająca ją przez tę rzecz prostotę. Cała kolekcja mebli Wenecja, są to przede wszystkim meble, które są przeznaczone do reprezentacyjnych pomieszczeń w naszym domu czy też mieszkaniu. Owa kolekcja posiada odcień naturalnego dębu, który bardzo często bywa uzupełniony także oświetleniem diodowym, który został specjalnie zaprojektowany dla dokładnie tej kolekcji. Wśród elementów, które znajdują się w tej dokładnej kolekcji znajdziemy takie przedmioty jak chociażby: biurka, komody (z barkiem albo bez) o bardzo różnych wymiarach i postaciach, czy też przeróżne szafki (ze szkłem albo i nie), lustra na ścianę, półki, nie napomykając już o regałach o bardzo różnych postaciach, sporych szafach, czy też szafkach typu RTV, szafach typowo narożnych, a nawet i ławach i witrynach.

Dobrze jest dodać, iż można również do tych wszystkich rzeczy po dobierać krzesła, a także stół, a dosłownie wszystko to znajdziemy w odcieniach wspomnianego powyżej naturalnego dębu. Jak więc widać, wybór mebli jest dość spory, więc z pewnością odnajdziesz dla siebie idealną kombinację – wystarczy, iż zapoznasz się z tą konkretną kolekcją!