W jaki sposób ładnie urządzić salon oraz jakie meble kupić aby to było luksusowe miejsce?

Każdy z nas pragnie mieć jakieś miejsce w mieszkaniu, w którym będzie przyjmować znajomych oraz mógłby zaproponować im nocleg. Niezbędne będą do tego odpowiednie meble, które z jednej strony okazale się prezentują i są praktyczne.
Takim praktycznym a równocześnie wytwornym meblem mógłby okazać się narożnik Bono.

Jest to klasyk wśród tego typu mebli. Jest on stylowy oraz nowoczesny pozbawiony zbędnych ozdobników. To mebel idealny dla zwolenników stonowanej formy. Tego typu narożnik można by rozłożyć do spania (pościel satyno bawełna 160×200) i jest wyposażony w pojemnik na kołdrę oraz poduszkę. Samodzielnie dopasowując mebel można by wybrać typowy barek, który zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie podręcznych przedmiotów, przykładowo gazet i innych drobiazgów. Narożnik taki może zostać także zaopatrzony w zagłówki, które można dowolnie przekładać. Można by dobrać kolor mebla, jaki będzie najbardziej odpowiadał do Twego salonu.
usługi

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
meble

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Narożnik Bono może być szary, wtedy – dzięki neutralnej kolorystyce będzie prawidłowo współgrał z pozostałymi elementami wyposażenia salonu. Można też wybrać mebel w odmiennym odcieniu – przykładowo brązowym albo nawet w jakimś energetycznym odcieniu. Ten mebel można by nabyć przez internet – trzeba w takiej sytuacji wybrać kolor i stronę narożnika. Można by ponadto nabyć też automat wspomagający rozkładanie. Tego typu mebel jest wykonywany na indywidualne zlecenie i należy podkreślić, że nie podlega zwrotowi.

Zakupując ten narożnik w co poniektórych marketach dostaniemy też komplet niewielkich poduszek. Można je bez problemu wyjąć z poszewki oraz spokojnie uprać. Widzimy zatem, że narożnik Bono to mebel uniwersalny oraz na pewno będzie pasować do naszego salonu.