Tapety
Opracowanie: Optiflame

Urządź się sam

Gdy nabywamy lub wznosimy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od naszej inwencji zależy, jaki nadamy mu charakter. Na naszej głowie leży wybór tapet, podłóg, wykładzin, farby ściennej. Określamy, jaki charakter ma oddawać nasze lokum. A malowidła? Zrobić kominek w salonie? Tyle problemów, tak mnóstwo pytań. Przeszukiwać magazyny czy wyszukać np. kominki Wrocław?
http://fixar.pl/
Opracowanie: http://fixar.pl/
Zainspirowane przez: http://fixar.pl/

Fototapety w aranżacji wnętrz - wybierz modny wzór

Ludzie są w stanie wymyślić wiele fajnych rzeczy, by w ich domu było ładniej. Ale nie za każdym razem pamiętają, że jest łatwy a zarazem interesujący sposób na zmianę charakteru mieszkania. Są to na przykład fototapety do salonu. Tego typu opcja to wiele możliwości. Nie tylko możemy dopasować wielkość fototapety, to dodatkowo samodzielnie możemy zdecydować, co się dokładnie będzie na niej znajdowało. Pamiętajmy, że wybór może być nawet najbardziej dziwny, bo przecież chodzi o to, żeby było ciekawiej.
http://fixar.pl/
Opracowanie: http://fixar.pl/
Zainspirowane przez: http://fixar.pl/

Tapety cały czas modne

Ściana może zachwycać, tak samo jak oryginalny mebel, obraz i lampa, zakładając jednak, że odpowiednio o nią zadbamy. Jednokolorowe ściany są nudne. A przecież możemy mieć na nich całą feerię barw. Wystarczy, że nasze poczynania zaczniemy od określenia efektu na jakim na zależy i odszukania inspiracji.
ozdoba na ścianę

Współczesne trendy w aranżowaniu wnętrz

W nowoczesnej aranżacji wnętrz jednym z najistotniejszych elementów jest styl ścian wnętrz. W wielu pomysłach ściany wyglądają dosyć ascetycznie, cechuje je minimalizm. Akcent położony bywa na jeden, najwyżej dwa odcienie.
Podobnie jest z wyposażeniem wnętrz - dziś już nie modne są duże, ciężkie sprzęty, przeładowane izby. Słowem - w komponowaniu wnętrz obowiązuje zalecenie lekkości. Większa część ze składników ma sprawiać odczucie delikatnych, praktycznie nie namacalnych.
żyrandol
Opracowanie: Public domain: Use these pix for any purpose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonała aranżacja wnętrz w własnym stylu

Czasami jest tak, iż chcemy odnowić swoje mieszkanie, aby zyskały one nowoczesne oblicze. Czasami stoimy przed niełatwym zagadnieniem zaaranżowania nowych wnętrz. W każdym wypadku świetnym rozwiązaniem są fototapety.
fototapety z kawą
Opracowanie: DEMUAL
Zainspirowane przez: http://demural.co.uk

Niebanalne wystroje wnętrz twojego domu i nie tylko

Fototapety abstrakcja mogą być niezwykle istotnym elementem wystroju każdego wnętrza, zarówno domowego, jak i hotelowego czy gospodarczego. Tego typu fototapety świetnie wyglądają np. w sklepach z artefaktami. Dobrze dobrane tapety mogą od razu wprowadzać klienta w nastrój aktualnie proponowanych obrazów i zachęcić do ich kupienia.
fototapeta z krajobrazem
Opracowanie: Kevin Law
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozmaite inspiracje w dekorowaniu pokojów – piękne i unikalne fototapety

Wielu ludzi ceniących przebywanie w domu jest świadomych, jak mocną rolę potrafi odgrywać tam kojąca atmosfera. Bez wątpienia warto miejsce, w jakim spędza się sporo czasu, silnie spersonalizować żeby czuć się przyjemnie w swoim mieszkaniu. Wtedy niebywale wielkie znaczenie posiadają takie czynniki, jak przykładowo estetyka swego mieszkania – warto zadbać nie tylko o wygodę, lecz także o osiągnięcie niebanalnego piękna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.