Lampy
Opracowanie: Optiflame

Urządź się sam

Gdy nabywamy lub wznosimy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od naszej inwencji zależy, jaki nadamy mu charakter. Na naszej głowie leży wybór tapet, podłóg, wykładzin, farby ściennej. Określamy, jaki charakter ma oddawać nasze lokum. A malowidła? Zrobić kominek w salonie? Tyle problemów, tak mnóstwo pytań. Przeszukiwać magazyny czy wyszukać np. kominki Wrocław?
lampy
Opracowanie: asweetheart66
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Coraz częściej szukamy pięknych dodatków do wnętrza

Nowoczesność to słowo neizwykle chętnie używane, posiadające jednak zróżnicowane znaczenia w zależności od wykorzystania. Współcześnie ludzie chcą, by najlepiej wszystko było nowoczesne, od mieszkań aż po zabawki dla psa. Czy taka nowoczesność w każdym przypadku jest zaletą, można się spierać, jednak bez wątpienia jest w dużej mierze znakiem obecnych czasów.
Szklanki z grawerem
Opracowanie: Amanda Siska
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób stworzyć w naszym pomieszczeniu przytulny kącik do odprężenia?

Każdy z nas ma czasami taki dzień, gdy potrzebuje odpocząć i zastanowić się nad życiem – najlepiej z kubkiem kawy i dobrą książką w dłoni.
oruginalne lampy
Opracowanie: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oryginalne wyposażenie i nowomodne dodatki wnętrz - lampy Koziol

Jeśli ciekawi Cię designerska aranżacja wnętrz i pragnąłbyś, by Twoje mieszkanie przedstawiało się atrakcyjnie, współcześnie i niezmiernie atrakcyjnie to na pewno zainteresują Cię lampy koziol. Marka Koziol oferuje nadzwyczaj wiele lamp różnego typu, które stworzone są porządnie, trwale i niesłychanie precyzyjnie. Lampy te posiadają więc multum walorów użytkowych i cechują się wielką funkcjonalnością. Z pewnością ich kupno okaże się wyborną inwestycją i to nie tylko ze względu na wyżej przytoczone kwestie.
lampy ścienne
Opracowanie: Danny Fowler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urządzając mieszkania pamiętać trzeba o właściwym świetle. Ma to niebagatelny wpływ na wygląd całego wnętrza

Wnętrze domu jest wizytówką gospodarzy co do tego nikt nie ma wątpliwości. Nic więc dziwnego, iż każdy gospodarz dokłada starań, aby goście docenili jego trud w zakresie tego jak to pomieszczenie jest zaaranżowane. Nie każdy ma takie same zasoby, jedni więc dysponują prawie maksymalnym budżetem, a pozostali z pewnością starają się liczyć kilka razy koszt oraz jak najmocniej go obniżać tam gdzie nie ma potrzeby zbyt dużego eksploatowania środków.
aranżacja mieszkania
Opracowanie: Future PR
Zainspirowane przez: Future PR

W aranżacji wnętrz oświetlenie ma wielkie znaczenie - w jaki sposób dopasować odpowiednie?

Urządzając swoje nowe mieszkanie wiele osób próbuje w taki sposób urządzać wszelkie pokoje, by jednoczyły w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Jest to niewątpliwie ważne, bowiem funkcjonowanie w pięknie zorganizowanym domu jest niezmiernie przyjemne.
salon
Opracowanie: Emily May
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Różnego rodzaju przykłady ozdób do salonu. Na co uważać w czasie ich wybierania?

Salon jest taką częścią domu, jaka pełni też ważną funkcję, a mianowicie reprezentacyjną. To do salonu najczęściej zaprasza się gości, to tutaj urządzamy przyjęcia. Z tego powodu nie możemy zapominać o właściwych dekoracjach w tym miejscu.
taśma led
Opracowanie: Dylan Tweney
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Żarówka led g4 okazuje się być bardzo mocna

Pragniemy posiadać niższe rachunki za energię?

Jeżeli z czegoś korzystamy, to pragniemy posiadać gwarancję, że zapłacimy za to minimalną możliwą wartość. Dlatego właśnie szukamy sposobów, by pomniejszyć rachunki za prąd, a to powoduje, że wyłączamy sprzęty oraz światło w pomieszczeniach, w których nie siedzimy, a też szukamy żarówek, które pozwolą nam troszeczkę zaoszczędzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.