Czas
chłopiec
Opracowanie: uzi978
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spędzanie czasu z naszymi pociechami

Dzieciństwo to czas, kojarzący się najczęściej z wesołą zabawą i brakiem kłopotów. Przywodzi na myśl także opiekę i troskę rodziców, jaka powinna być w tym czasie zapewniona. Obecnie jednak jest dużo sytuacji, kiedy rodzice nie zajmują się swoimi dziećmi. Nierzadko wynika to z ich obowiązków związanych z pracą; gdy oboje rodzice pracują, dziecko pozostawiają w żłobku, przedszkolu lub na oku opiekunki. Natomiast czas spędzany ze swoimi pociechami jest bardzo ważny i ma duży wpływ na umysł dziecka i jego przyszłość. Z tego powodu nawet najbardziej zajęci opiekunowie powinni mieć czas dla własnych pociech, czasami także kosztem swojej kariery zawodowej. Wielu ludzi bowiem później żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z dziećmi. Form tego spędzania czasu jest duża liczba.
prezent
Opracowanie: PointB
Zainspirowane przez: PointB

Upominki dla najmłodszych członków rodziny - co wybrać?

Kupowanie dzieciom prezentów to zadanie, z którym wielu z nas musi mierzyć przynajmniej kilka razy w roku. Są one obowiązkowe podczas urodzin, świąt oraz innych okazji, dlatego raczej nie uda się nam uniknąć takiego obowiązku. Większość z nas niewątpliwie wie co warto kupić na taką okoliczność, jednakże nie każdy potrafi poradzić sobie z kupnem konkretnego upominku.
kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame
Zainspirowane przez: Optiflame

Niejedna kobieta przywiązuje znaczną uwagę do przeróżnych przydatnych w domu akcesoriów - do bielizny pościelowej, ręczników czy obrusów

Gdy aranżujemy dom, to zwykle na początku myślimy o meblach. Pragniemy, aby dobrze wyglądały one z kolorem ścian. Naszym planem jest, by pokoje były przytulne i eleganckie - tak, żebyśmy przyjemnie czuli się w swoich czterech ścianach.


biała lampa na biurku
Opracowanie: Emily May
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W domach oraz wnętrzach komercyjnych - dziś cegła jest wykorzystywana wszędzie i w każdym przypadku wygląda pięknie.

W przypadku projektowania wnętrza mieszkalnego istotna bywa nie tylko wygoda, ale również piękno. Bogactwo artykułów wykończeniowych powoduje, że dziś każdy ma szansę zaaranżować mieszkanie tak, jak mu się podoba.
fototapety panoramiczne
Opracowanie: Lars

Odrestaurowanie mieszkania sprawia Ci trudność

Chcesz nadać pomieszczeniom powiewu innowacyjności, ale nie takiej stuprocentowej, ponieważ masz także sentyment do stylu retro. Zastanawiasz się , czy takie połączenie jest w ogóle do zrobienia.


Odrestaurowanie mieszkania sprawia Ci trudność

Jasne że tak i to rozwiązaniem jednym z najbardziej prostych, czyli przez fototapetę.
mebelki dla lalek
Opracowanie: Wola
Zainspirowane przez: Wola

Zabawki z drewna znów coraz częściej poszukiwane są się na krajowym rynku

Choć dzień dziecka już za nami, lecz każdy rodzic wynajdzie okazję, by czymś cudnym zaskoczyć naszych najmłodszych. Wielość i wartość zabawek proponowanych na naszym rynku może każdego tatę i mamę przyprawić o zawrót głowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.