LEGO
Klocki Lego
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Klocki dla dzieci

Jeszcze, kiedy pokolenie , które urodziło się w latach osiemdziesiątych myślało o klockach, to miało na myśli jakieś większe klocki, a nie klocki lego. Chociaż bywało, że niektóre dzieci posiadały takie klocki, nie ma, co się oszukiwać był to szczyt pragnień wielu dzieci. Obecnie firma ta rozpowszechniła tak wiele różnego typu zestawów, że trudno się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo Ci, którzy na bieżąco spoglądają na losy klocków lego dobrze wiedzą, jakie zestawy pojawiają się na rynku.
Klocki lego
Opracowanie: Michael Bentley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabawa klockami dla każdego

Na pewno bardzo wielu ludzi należących do starszego już pokolenia sądzi, że współczesne dzieci nie interesują się już zbytnio jakimikolwiek zabawkami, które cieszyły się popularnością w czasach ich dzieciństwa. W pewnym stopniu jest to niestety prawda, bowiem intensywny rozwój technologii wprowadził na rynek całe mnóstwo innych produktów dla dzieci – w obecnych czasach nierzadko królują tu na przykład same tylko gry komputerowe.
lego super heroes - Thor
Opracowanie: Christopher Chong
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Znakomite zabawki dla dzieci – teraz również w świecie Marvela

Wiele zabawek, które są słynne od dawna i wspominane z przyjemnością są rozwijane do dziś. Świetnym tego przykładem są różnorodne komplety Lego, które są również w dwudziestym pierwszym wieku bardzo popularne i polecane jako jedne z najwspanialszych zabawek dla dzieci. Ich zaletą jest nie jedynie spora ilość możliwości – wzmacniająca kreatywne myślenie – ale również wspaniały wygląd , a także ponadczasowy design.
zabawki
Opracowanie: guldfisken
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podarunki inne niż wszystkie – w jaki sposób zaskoczyć 7-latka?

Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie wszystko już ma. Lego, lalki, kuchenki, puzzle, laptop… Czy może być coś jeszcze, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.