Prezenty
gra planszowa
Opracowanie: Angelia Sims
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podarunek dla pociechy – jaki najlepiej wybrać? Spełniający życzenie czy rozwijający? Oto kilka dobrych propozycji

Urodziny, dzień dziecka, Wigilia – okazji do kupowania prezentów swoim dzieciom jest naprawdę niemało. Nieraz lubimy obdarowywać nimi także szkraby innych członków rodziny – a zatem siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak najlepiej zakupić? Czy zawsze powinniśmy kierować się pragnieniami najmłodszych? Czy to, co ich uszczęśliwi, rzeczywiście jest dla nich najlepsze, idealne? Niekoniecznie. Dobrze, by podarunki oprócz gwarantowania uśmiechu również czegoś uczyły, rozwijały.
drewniane klocki
Opracowanie: Dr. Bashi™
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla dzieci do piątego roku życia?

Warto wiedzieć, że to, czym na co dzień bawią się nasze pociechy ma spore znaczenie. Po pierwsze dobrze skonstruowane zabawki kształcą i rozwijają wyobraźnię dziecka, szczególnie w wieku do 5 lat. Z kolei starsze dzieci także uczą się pośrednio przez zabawę, dlatego ma znaczenie,co dajemy naszemu dziecku do zabawy. Należy poza tym pamiętać, że zabawki muszą być bezpieczne i wykonane z takich surowców, które nie zaszkodzą maluchowi, gdy przykładowo weźmie je do buzi.
Lalka Monster High
Opracowanie: hazeltwilight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujemy cudownej lalki dla ukochanej córki

Niby można pomyśleć, że kupno zwykłej lalki dla własnej córki to i tak nie jest za bardzo interesujący temat. Jednakowoż ciężko nie spostrzec, iż na autentycznie każdy temat trzeba pisać, dywagować. Bądź co bądź rodzice nie orientują się całkowicie, które lalki z bajek są teraz powszechne.
na prezent
Opracowanie: PointB
Zainspirowane przez: PointB

Nabywanie podarków bożonarodzeniowych za pośrednictwem sieci

Dla wielu ludzi nabywanie prezentów jest utrudnione z uwagi na to, że nie są pewni co mogliby kupić innym ludziom. A okazji tego typu jest dużo, na czele jest rzecz jasna Boże Narodzenie i prezenty dawane pod choinkę. Dużo ludzi na długi czas przed świętami zaczyna zastanawiać się nad tymi prezentami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.