Dzieci
Lego Super Heroes
Opracowanie: Redazione Fuorigio.co
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czas wolny dla Twojego dziecka? Jest wiele możliwości!

Okres dzieciństwa to w większość czas nieskończonej wyobraźni i magii. Tak to już jest, iż w tym wieku dziecko powinno rozwijać się dokładnie w tych sferach. Oczywiście, że istotne jest wychowanie, obowiązkowość, dobre maniery, jednak, zabawa, gry, bardzo rozwijają wyobraźnię i pomagają naszemu dziecku na odpowiedni rozwój emocjonalny.
dziewczynka na zjeżdzalni
Opracowanie: Shannon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne place zabaw – bezpieczeństwo i świetna zabawa

Zapewne każdy z nas pamięta z czasów swojego dzieciństwa, jak wyjątkowym miejscem dla wszystkich dzieci są place zabaw. Dla starszych osób nie są one wprawdzie szczególnie ciekawe, ale nie można zaprzeczyć temu, że małe dzieci wprost je uwielbiają. W związku z tym trudno raczej byłoby dziwić się temu, że od całych już dziesięcioleci place te są stawiane przy praktycznie wszystkich większych osiedlach ludzkich, zarówno w wielkich miastach jak i nawet w stosunkowo niewielkich miejscowościach. Rzecz jasna, przyszło nam żyć w czasach, kiedy to nowatorskie rozwiązania są używane praktycznie we wszystkich dziedzinach naszego życia, więc same współczesne place zabaw także wyraźnie odróżniają się od tych, które większość z nas kojarzy jeszcze ze swoich dziecięcych lat.
Motor zabawka
Opracowanie: Daniel Mee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe zabawki wcale nie muszą okazać się nadzwyczaj kosztowne

Przez kupowanie online możemy nabyć tanie zabawki. Każdy opiekun pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej, a co się z tym łączy, chce też zaoferować mu jak najwspanialsze zabawki, które nie tylko pozwolą w interesujący sposób spędzić czas, ale też będą nauczały nowych umiejętności.
Lekkie i odświeżające aranżacje
Opracowanie: Franc Gardiner
Zainspirowane przez: Franc Gardiner

Pomysły na dekorację okien w okresie Świąt

Boże Narodzenie to czas, gdy staramy się, aby nasz dom był pięknie ozdobiony. Dzięki kilku przedmiotom sprawimy, że pomieszczenia nabiorą swoistego klimatu. Oprócz ozdób choinkowych, stroików, kadzidełek o zimowym aromacie czy lampek, warto przemyśleć także dekorację okien.
Dziecko w przebraniu
Opracowanie: Lee Coursey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Maluchy bardzo lubią przeobrażać się w ulubionych bohaterów z bajek

Tylko kilka razy w roku, nasze dzieci mogą wcielić się w rolę ukochanego bohatera. Wybierając stroje na karnawał dla dzieci, powinno się zatroszczyć się żeby stroje na karnawał dla dzieci zrobione były precyzyjnie i z dbałością o autentyczność przebrania. Dzięki temu nasze pociechy zadziwią na balu maskowym. Kraina dziecięcej wyobraźni bywa nieskończona.
dziecko
Opracowanie: MichaelaPhotos.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ubrania zimowe dla maluchów- należy zastanowić się nad tym nawet teraz

Gdy przychodzi zima musimy mieć porządne ubranie. Ale nim nadejdą srogie mrozy trzeba je przewidzieć i kupić porządne kurtki, czapy i buty. O ile z obuwiem nie będzie dużego problemu, bo oczywiście musi być ono w miarę stabilne i dające ciepło, o tyle z ciuchami wielu rodziców ma problem. Szczególnie matki, które chcą żeby ich dzieci ładnie się prezentowały.
klocek lego w kształcie dziewczyny
Opracowanie: Pascal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaką rzecz możesz podarować synowi?

Nie wiem jak Ty drogi rodzicu, lecz osobiście mam bardzo często ogromne kłopoty z tym, aby najzwyczajniej w świecie kupić coś świetnego swojemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców jakoś mi się udaje. Sądzę, iż za często uważamy, że kapitalna zabawka niejako automatycznie musi być drogim wydatkiem.
place zabaw
Opracowanie: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które place zabaw brać pod uwagę

Wybór dobrych miejsc na place zabaw bywa zazwyczaj kwestią prostą. W olbrzymiej liczby możliwości prosto się pogubić. Dobrze, aby lokalizacja placu była bezpieczna , to jest, aby ten nie sąsiadował z ruchliwą drogą czy autostradą. Najpewniej, aby był on odgrodzony i znajdował się na przykład w parku czy w jakimś zupełnie odmiennym miejscu z dala od
różnorakich wzmiankowanych zagrożeń.
bujak
Opracowanie: Little Bird Told Me
Zainspirowane przez: www.ejdystrybucja.pl

Jakie zabawki wskazane jest kupić naszym pociechom?

Każdy rodzic niezmiernie dobrze wie, że posiadanie dziecka to odpowiedzialne zadanie. Spełniamy bowiem dla nich funkcję wychowawczą i to od naszego postępowania zależy, jakim sposobem zostaną uformowane charaktery naszych najmłodszych. Jesteśmy również zobowiązani do zapewnienia im komfortowych warunków rozwoju, żeby mogły w przyszłości stać się cennymi ludźmi. Niemniej jednakże nasze oddziaływanie nie ogranicza się wyłącznie do określania zakresu obowiązków.
Przedszkole
Opracowanie: steve freeman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co można zobaczyć w przedszkolu

Jeżeli mówimy o nauce małych dzieci, to nie jest to proste. Trzeba pamiętać, że podejście do dzieci powinno być całkiem inne, niż do osób starszych. Dzieci zupełnie inaczej pojmują świat. Są przekonane, że to, co sobie wyobrażą może za moment okazać się prawdą.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.