Zabawka
lego
Opracowanie: Oliver Ponsold
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Klocki lego na podarek na urodziny

Każdy młody człowiek to indywidualista. Rodzice winni o tym wiedzieć i to uszanować. Porządnie skomponowane zabawki wspomagają troszczyć się o prawidłowy rozwój mobilny i uczuciowy dziecka.
Każde kolejne stadium rozwoju pociechy charakteryzuje się większym postępem w sposobie myślenia.
zabawka
Opracowanie: Liz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabawki bawią dzieci, lecz także edukują!

Takie dziecko, które nie uwielbia się bawić swoimi zabawkami jakby nie patrzeć nie zdarza się za często. To najzupełniej zwykły widok, gdy dziecko prosi własnych rodziców o zakup zabawki. Wiadoma kwestia: polscy rodzice nie są w stanie spełniać wszystkich próśb swojego dziecka i to wcale nie rozchodzi się tylko o ograniczone możliwości finansowe. Najzwyczajniej w świecie nasze dziecko nie powinno być specjalnie rozpieszczone, bo potem będzie miało o wiele cięższy start w życiu. A przecież zadaniem szanującego się rodzica jest to by gwarantować dziecku najlepsze życie!
zabawki
Opracowanie: La Millou
Zainspirowane przez: La Millou

Zatroszcz się o należyty rozwój swojego malucha. Wspólne gry odgrywają wiekszą rolę niż Ci się zdaje!

Aby nasze dzieci prawidłowo się kształtowały ich rodzice muszą zapewnić im akcesoria, które wspomogą ten rozwój. Wszystkie dzieci kochają unikalne zabawki, kupując je dla swoich pociech nie tylko przynosisz im uciechę ale także możesz wesprzeć ich poprawny rozwój.
rozwijająca gra
Opracowanie: Global Action Nepal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup zabawek dla maluchów online - to naprawdę się opłaca

Takie dziecko, które nie lubi się bawić swoimi zabawkami jakby nie patrzeć nie zdarza się zbyt często. To całkowicie zwykły widok, gdy mniejsze bądź większe dziecko prosi swoich rodziców o kupno fajnej zabawki. Wiadoma kwestia: polscy rodzice nie mogą spełniać wszystkich zachcianek własnej pociechy i wcale nie rozchodzi się tylko o pieniądze. Najzwyczajniej dziecko nie może być za bardzo rozpuszczone, bo później będzie mieć o wiele trudniejszy start w życiu. A przecież rolą szanującego się rodzica jest to, aby zagwarantować dziecku możliwie jak najlepsze życie!
rowerek
Opracowanie: Alyssa Bird
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wychowanie dzieci w zdrowiu czyli w jaki sposób przyjemnie, miło i co najistotniejsze aktywnie spędzać czas przeznaczony na odpoczynek

Odpowiednia ilość ruchu na świeżym powietrzu jest niezwykle ważna dla wszystkich dzieci, dzięki temu będą się one mogły prawidłowo rozwijać. Skakanie, bieganie czy wycieczki rowerowe polepszają formę, wzmacniają wytrzymałość i dodają sił, no i oczywiście stanowią wyśmienitą zabawę, a to w końcu najmłodsi najbardziej lubią. W praktyce już od wczesnych lat da się z dzieckiem spędzać bardzo aktywnie czas, o ile rzecz jasna będzie się miało na to chęci. Jeżeli nawet będzie się mieszkać w centrum miasta, w bloku, to zapewne w pobliżu będą jakieś placyki zabaw, a już na pewno można będzie taki znaleźć w pobliskim parku, w którym będzie dużo czyściej i przyjemniej.
klocki geomag
Opracowanie: kloniwotski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak można sprawić radość swojego dziecka?

W jaki sposób masz możliwość sprawić wielką radość dla swojego dziecka? Niewątpliwie niemal wszystkie dzieci uwielbiają zabawki. Przecież zabawki dla praktycznie wszystkich kojarzą się z błogim dzieciństwem. W dawnych czasach naturalnie zabawki były dużo brzydsze, dzisiaj jest sporo większy wybór. Można powiedzieć, iż idealna zabawka powinna zabawić, ale także czegoś ciekawego nauczyć, poszerzyć umysł. Dokładnie jest z choćby światem filmu...
zbliżenie - dziecko
Opracowanie: Krzysztof Szymański
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kupujemy perfekcyjny prezent – jak poradzić sobie z tą sztuką?

Urodziny, czy rozmaite święta takie jak Boże Narodzenie czy Święto Wielkiej Nocy to idealne okazje, aby sprawić naszym najbliższym radość w formie podarunku. W okresach świąt w Internecie, czy gazetach tworzone są specjalne listy, które wskazują nam co możemy kupić, aby ucieszyć męża, żonę, czy dziecko. Kupowanie podarunku to wbrew pozorom, niezwykle trudne wyzwanie, bowiem czasami trudno jest przewidzieć co tak naprawdę ucieszy osobę, która ma zostać obdarowana niespodzianką. Nierzadko też szukanie upominku staje się prawdziwą zmorą.
stroje na karnawał
Opracowanie: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Bal karnawałowy to dla dziecka niezwykłe wydarzenie. Powinniśmy więc zatroszczyć się odpowiedni strój

Karnawał jest momentem zabawy, która nie ma końca. znaczną atrakcją w w tym czasie, tym bardziej dla naszych maluchów, są różnorodne bale na które można się przebierać. W jaki sposób dobrać najlepszy strój na tego typu okazję?
niemowlę
Opracowanie: Donnie Ray Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zachwycające akcesoria i zabawki dla dzieci w sklepach online

Na pewno przyjście dziecka na świat jest ogromnie znaczącym wydarzeniem, do którego rodzice przygotowują się przez niesłychanie długi okres. Istotną rzeczą, o jaką należy zadbać znacznie wcześniej, jest nabycie wyprawki dla maluszka.
gry planszowe
Opracowanie: William Warby
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry planszowe – z jakiego względu dobrze jest współcześnie kupować tego rodzaju zabawki swoim dzieciom?

Coraz więcej rodziców obawia się, że ich dzieci są cały czas bombardowane różnego rodzaju treściami multimedialnymi. Telewizja i Internet to kanały komunikacyjne, bez których obecnie ogromna większość osób nie jest w stanie sobie wyobrazić normalnego funkcjonowania. Jednocześnie, rodzicie pamiętają jak sami bawili się na podwórkach z kolegami z sąsiedztwa i patyk mógł być wykorzystany w roli karabinu lub miecza. Warto więc rozsądnie dopasowywać dzieciom zabawki, aby wpływać na ich rozwój i zmuszać je do myślenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.