Materiał
pufa oparta o kosz
Opracowanie: Le Pukka Concept Store
Zainspirowane przez: Le Pukka Concept Store

Stworzenie idealnego miejsca w mieszkaniu do odpoczynku i relaksu jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak aktualnie

To ogromna zasługa tych, którzy zauważyli brak na rynku mebli i przedmiotów służących głównie do relaksu i skonstruowali coś podobnego do tego, co każdy z nas powinien znać.
nauka - obrazek
Opracowanie: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W nadchodzącym roku będziesz zdawał maturę? Sprawdź, jak skutecznie się do niej przygotowywać!

W współczesnych czasach praktycznie każdy posiada wyższe wykształcenie - nic zatem dziwnego, że rodzice często naciskają na swoje pociechy, żeby zdały maturę, a później poszły na dobre studia. Prawdopodobnie nie inaczej jest także w Twoim wypadku - jeżeli trafiłeś na ten tekst, matura najprawdopodobniej zaraz przed Tobą! Jeżeli nie rozpocząłeś jeszcze przygotowań, niewątpliwie musisz to nadrobić - Twoi koledzy czy koleżanki już rozpoczęli naukę, więc nie możesz pozostawać z tyłu.
mebelki dla lalek
Opracowanie: Wola
Zainspirowane przez: Wola

Zabawki z drewna znów coraz częściej poszukiwane są się na krajowym rynku

Choć dzień dziecka już za nami, lecz każdy rodzic wynajdzie okazję, by czymś cudnym zaskoczyć naszych najmłodszych. Wielość i wartość zabawek proponowanych na naszym rynku może każdego tatę i mamę przyprawić o zawrót głowy.
zasłona
Opracowanie: Sealskin
Zainspirowane przez: Sealskin

Przygotowując dekoracje do domu warto inspirować się najświeższymi trendami

Obecnie ludzie dokładają nadzwyczaj dużą uwagę do wyglądu rzeczy, jakimi się otaczają. Każdy z nas chciałby żyć w pięknym otoczeniu, co szczególnie dotyczy domu - miejsca, w jakim spędzamy najwięcej czasu. Z tego względu poświęcamy tak sporo godzin na obmyślanie dekoracji i ich przygotowywanie. Nie da się ukryć, że niesłychanie popularna jest technika DIY, dzięki której ulepszamy swoje predyspozycje manualne. Tworząc dekoracje powinno się pomyśleć o ich elastyczności, ponieważ dzięki temu będziemy w stanie modyfikować tylko niektóre elementy aranżacji. W czasie świątecznym wystarczą niewielkie ozdóbki, które dodadzą całej aranżacji ślicznego nastroju.
lustro
Opracowanie: Henry Hemming
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Do czego wykorzystywane jest szkło podczas dekorowania i wykańczania mieszkań oraz domów

Szkło od lat jest dość popularnym materiałem do wykończeń wnętrz, zresztą tak naprawdę w chyba każdym domu znajduje się co najmniej parę elementów ze szkła. Mianowicie będzie tu chodzić o lustra, jakie przecież wykonywane są ze szklanej tafli pokrytej warstwą odbijającej substancji z jednej strony oaz jakieś ładnej ramki. Lustra obecne są w mieszkaniach i domach w ogromnej wprost ilości wzorów i modeli. Najbardziej popularne są lustra na wymiar niezależne, które można powiesić na ścianie za pomocą odpowiednich przywieszek.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Opracowanie: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Dekoracje jako dopełnienie końcowego rezultatu

Jeśli chodzi o nowoczesną aranżację pomieszczeń mamy do wyboru rozmaite style, dzięki czemu wnętrza możemy wyposażyć funkcjonalnie i elegancko. Jednym ze styli jest styl minimalistyczny, który najogólniej mówiąc polega na wykorzystaniu tylko podstawowych mebli i akcesoriów, w przeciwieństwie do np. stylu glamour, gdzie wykorzystuje się wiele dodatków i gustowne dekoracje.
dekoracja ścienna
Opracowanie: designmilk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Powszechnie zwykło się mówić, że strój jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Strojem pokazujemy swoje własne „ja”, swoje nastroje, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W naszych wnętrzach z kolei, owym białym płótnem na którym, jak artysta jesteśmy w stanie uwidocznić swoje emocje są... ściany. To one tworzą sentymentalną galerię.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.