Dekorator
Opracowanie: GAWIN

Jakie meble wybrać do domu?

Dla większości młodych ludzi posiadanie swojego domu to rzadki luksus. Nie każdy ma możliwość sobie na to wielkie szczęście pozwolić. Zatem gdy już posiadamy na własność mieszkanie, robimy wszystko, by wyglądało idealnie. Potrafimy zainwestować naprawdę duże pieniądze na wnętrze. Nie zależy nam tylko na funkcjonalnych meblach. Przede wszystkim liczy się nietuzinkowy wystrój.
Tradycje weselne
Opracowanie: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Oryginalne ozdoby w trakcie ślubu kościelnego

Religia katolicka w Polsce jest w dalszym ciągu dość głęboko zakorzeniona. Ogromna większość mieszkańców kraju deklaruje się jako katolicy i nawet jeżeli na co dzień nie są osobami praktykującymi, przystępują do sakramentów i pozwalają na to własnym dzieciom. Nie należy się z tego powody dziwić, że w kościele ciągle odbywają się śluby, komunie oraz chrzciny.
Interior design and decorations
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak porządnie urządzić salon? Nie czujesz że dasz radę, nie masz pomysłu? Najlepiej zatrudnić specjalistę

Salon to bardzo ważne miejsce w całym domu. To tam najczęściej schodzą się wszyscy domownicy, spędzając wspólnie czas. Również wszyscy goście zapraszani są przede wszystkim do tego pomieszczenia. Pokój gościnny, nazywany bardzo często salonem, musi dlatego też pełnić sporo różnych funkcji, zachowując przy tym odpowiedni poziom reprezentacyjny. Z tego też powodu umeblowaniem salonu musi zająć się osoba, która poradzi sobie z właściwym doborem oraz ustawieniem mebli, sprzętów oraz różnego rodzaju dodatków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.