Ogród
Żarówki LED
Opracowanie: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ekologiczne oświetlenie uliczne LED

W czasach, kiedy przyroda zagrożona jest przez szeroko rozumianą ekspansję ludzi i kiedy – z powodu złej sytuacji ekonomicznej – staramy się oszczędzać, na czym tylko się da, warto korzystać z nowoczesnych propozycji, łagodnych dla natury i dla naszego portfela. Takim rozwiązaniem jest na przykład stosowanie oświetlenia LED.
designerskie meble ogrodowe

Designerskie meble ogrodowe - sposób na oryginalną aranżację strefy wypoczynku na świeżym powietrzu

Kiedy tylko robi się ciepło i słońce świeci nieco bardziej, z chęcią relaksujemy się na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie bądź balkonie. Pragniemy cieszyć z się świeżym powietrzem oraz otoczeniem zieleni, w gronie rodziny i przyjaciół.
Dziecko w samochodziku
Opracowanie: Raíssa Viza
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe a, także rekomendowane zabawki do ogrodu dla dzieci

Wiele rodziców zadaje sobie dziś pytanie: które zabawki będą dziś perfekcyjne do ogrodu? W dużej ilości rozmaitych propozycji zabawek idealnych do ogrodu, warto jest teraz zyskać pewne rozeznanie. Świetnie zwykle nabywać zabawki słynne i te, które są bezpieczne w użytkowaniu. Najbezpieczniej uczynić początkową selekcję tych produktów.
domek dla dzieci
Zainspirowane przez: krainazabawy.pl

Domki zabawkowe dla dzieci w ogrodzie, nerf

Sporo ludzi marzy o tym, by posiadać duży ogród. Ale nie każdy możemy pozwolić sobie na taki luksus. Ale gdy mamy ogromny ogród, to musimy zastanowić się nad tym jak go zapełnić. Najważniejsze, żeby ogród był zadbany, a nie stał się miejscem, w którym można postawić wszystko, co niepotrzebne. Warto postawić domek ogrodowy, który będzie trochę większy. Może wtedy spełniać funkcję przechowalni, ale również byłby perfekcyjnym miejscem by spędzać czas z bliskimi w czasie letnich wieczorów a bywa, że i nocy.
Oświetlenie
Opracowanie: jseliger2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zadbaj o dokładne oświetlenie swojego domu oraz ciesz się nastrojem, jaki w środku zapanuje

Oświetlenie jest bardzo kluczową kwestią dla domu oraz jego lokatorów. Jest ono odpowiedzialne nie tylko za nastrój, jaki zapanuje w danym wnętrzu, ale również za warunki, jakie stwarzamy sobie do wykonywania codziennych obowiązków. Tak samo ważne, jak oświetlenie wnętrz, okazuje się oświetlenie na zewnątrz, w ogrodach, na podjazdach oraz parkingach. Warto kupować porządne materiały oświetleniowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.