Sztuka
nauka - obrazek
Opracowanie: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W nadchodzącym roku będziesz zdawał maturę? Sprawdź, jak skutecznie się do niej przygotowywać!

W współczesnych czasach praktycznie każdy posiada wyższe wykształcenie - nic zatem dziwnego, że rodzice często naciskają na swoje pociechy, żeby zdały maturę, a później poszły na dobre studia. Prawdopodobnie nie inaczej jest także w Twoim wypadku - jeżeli trafiłeś na ten tekst, matura najprawdopodobniej zaraz przed Tobą! Jeżeli nie rozpocząłeś jeszcze przygotowań, niewątpliwie musisz to nadrobić - Twoi koledzy czy koleżanki już rozpoczęli naukę, więc nie możesz pozostawać z tyłu.
telefon ip

Przykłady wykorzystania technologii VoIP przez organizacje

Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością, szczególnie w przedsiębiorstwach, które wielokrotnie kontaktują się z kontrahentami cieszą się telefony wykorzystujące technologię VoIP. To skrót znaczący dokładnie „Voice over Internet Protocol”. Technologia tego rodzaju daje możliwość takiego przekształcenia sygnału mowy, by można było go przesyłać przez internet.
książka do słuchania
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki tradycyjnej. Tym bardziej jak można posłuchać pasjonującej historii

Dla każdego coś właściwego, można pomyśleć, jak przeanalizujemy rynek czytelnictwa. Jeśli na myśli mamy gatunki literackie, to mamy praktycznie wszystko, identycznie jest z beletrystyką czy pozostałymi typami wydawnictw, jak poradniki. Dodatkowo, ten rynek nie opiera się jedynie na książkach czytanych normalnie, ponieważ coraz większego znaczenia nabierają wydawnictwa elektroniczne jak e-book, lub książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi typ to ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy uwielbiają słuchać opowieści.
dziecko
Opracowanie: Valentina Yachichurova
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym się kierować wybierając najlepszą książkę dla dzieci? Które kwestie są ważne?

Czasem jest tak, iż idę do księgarni, by kupić dzieciom książkę, lecz nie mam jakiegoś upatrzonego tytułu albo chociażby autora na myśli. Nie jest aż tak źle, jeśli jest to realna księgarnia, po jakimś czasie spędzonym między półkami, po sporej ilości obejrzanych oraz „pomacanych” książkach udaje mi się coś wybrać. Trudniej jest, jeżeli zakupu dokonuję w księgarni online. Widniejącej na ekranie monitora książki nie jestem w stanie przekartkować ani sprawdzić jakości umieszczonych w niej ilustracji. Nic dziwnego zatem, że wybór jest trudny, szczególnie, że na rynku książek dziecięcych i młodzieżowych co roku pojawia się trzy tysiące tytułów.
książka
Opracowanie: Martin Pulaski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sen wydnia książki może się spełnić. Wystarczy tylko mieć twórczą głowę do pisania, którą przelewasz na kartkę.

Możemy zauważyć, że w dzisiejszych czasach każda sławna osoba wydaje książki. Nie istotne na jaki temat, chociaż najczęściej jest tematyka międzynarodowych kuchni. Trudno, że powszechny pracownik pracujący na etacie nie zabiera się za to, bo często nie ma pieniędzy. A może odpowiedzmy sobie na pytanie: jak wydać książkę za darmo?
na prezent
Opracowanie: PointB
Zainspirowane przez: PointB

Nabywanie podarków bożonarodzeniowych za pośrednictwem sieci

Dla wielu ludzi nabywanie prezentów jest utrudnione z uwagi na to, że nie są pewni co mogliby kupić innym ludziom. A okazji tego typu jest dużo, na czele jest rzecz jasna Boże Narodzenie i prezenty dawane pod choinkę. Dużo ludzi na długi czas przed świętami zaczyna zastanawiać się nad tymi prezentami.
antykwariat
Opracowanie: ideowl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mądrość ludzka jest niezwykła. Całe szczęście, że możemy korzystać z jej dobrodziejstw

Mądrość ludzka nie zna granic, jej najważniejsze dzieła można poznać w wielu częściach świata. Najczęściej odszukamy je w księgarniach i bibliotekach na całym świecie, ale również w architekturze, która chowa w sobie coś więcej niż materiały, dane budowle zostały postawione. Stoi za tym człowiek, twórca, geniusz, podobnie jak w. Sama się nie napisała, ktoś musiał doznać olśnienia, aby przedstawić nam wiedzę, z której korzystamy obecnie. Dzięki temu zostało zachowane dziedzictwo naszej kultury, to sprawia, iż jesteśmy nieco bardziej wartościowi.
książki
Opracowanie: young shanahan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.